Застосовуватимуть дрони та ракети: ворог намагатиметься влаштувати Україні блекаут

news

Існує значна ймовірність, що Росія може відновити повітряні атаки, і ця ймовірність збільшиться ще більше, коли окупанти зазнають поразки на фронті. Про це повідомив у мовленні Олександр Мусієнко, військово-політичний аналітик, в ефірі програми “FREEDOM”.

Під час аналізу загальної ситуації на фронті експерт відзначив успішний просування українських військових сил на півдні, особливо під Мелітополем.

На Мелітопольському напрямку тривають бої в районі Новопрокопівки та Вербового. Це розширення плацдарму з метою закріплення і підготовки плацдарму для прориву подальших оборонних позицій російських військ. Всі ці цілі реалізуються. Реалізуються досить успішно,

– каже експерт.

Водночас Бахмут не дає росіянам можливості перекидати підкріплення на південь і Куп’янський напрямок.

Контрнаступ триває, робити якісь висновки поки не можна… Є всі шанси до кінця року справді вдасться прорватися,

– підкреслив оглядач.

Українцям необхідно готуватися до можливих нових атак з боку Російської Федерації на критичну енергоінфраструктуру.

За словами Мусієнка, Росія може використовувати ці атаки з двома головними метами: насамперед, завдавати шкоду українській інфраструктурі і загибелі українських громадян, а також тероризувати цивільне населення.

Мусієнко також поділився прогнозом щодо того, коли можна очікувати подібні атаки.

Вони будуть пробувати. У разі їхнього провалу недоконтрнаступу під Куп’янськом, їм же треба буде якось компенсувати невдачі. У разі нашого прориву на півдні – їм теж доведеться відводити фокус уваги,

– пояснив експерт.

На думку Мусієнка, удари РФ будуть комбінованими, переважно із застосуванням загарбниками іранських дронів-камікадзе.

0 Комментариев