Заплатить штраф: на Волині судили матір за пиятику і недоглянутих дітей

news

На Старовижівщині у районному суді відбувся розгляд справи про притягнення до адміністративної відповідальності жінки, яка неналежно виконувала обов’язки щодо догляду за дітьми.

Про це повідомляє Район.Стара Вижівка.

Згідно постанови суду, було встановлено, що близько 15.00 год. 24 січня 2023 року, за місцем свого проживання, жінка ухилилася від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

Матір ніде не працює. У будинку немає належних санітарних умов для проживання дітей. Постільна білизна та засоби особистої гігієни відсутні. Діти мали неохайний вигляд. Крім цього, матір участі в навчальному процесі дітей не бере та зловживає алкогольними напоями.

У судовому засіданні обвинувачена вину визнала повністю. Щиро розкаялась у вчиненому.

Урахувавши фактичні обставини справи, характер вчиненого правопорушення, особу правопорушниці, яка за місцем проживання характеризується негативно, суддя дійшов висновку, що в цьому випадку до неї слід застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу мінімального розміру.

Матір визнали винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 184 КУпАП, й оштрафували на 850 гривень.

Окрім того, порушниця сплатить в дохід держави судовий збір в розмірі 536,8 гривні.

0 Комментариев