Замість новорічної ялинки у Тернополі встановлять Різдвяну шопку та резиденцію Миколая

news

У Тернополі на період різдвяно-новорічних свят вирішили встановити Різдвяну шопку та резиденцію святого Миколая. Це стане прекрасною альтернативою новорічній ялинці.

Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

21 листопада завершилося опитування серед мешканців Тернопільської громади, щодо встановлення чи не встановлення традиційної новорічної ялинки у місті. Участь в опитувані могли взяти усі бажаючі жителі громади. Понад 37 тисяч мешканців переглянули опитування, а з них свою думку висловили понад 1200 осіб.

За результатами більше 70% мешканців, які взяли участь у голосуванні, висловили свою думку проти того, щоб встановлювати ялинку у місті. 13% – за те, щоб була ялинка, але без ілюмінацій. Решта голосів було віддано за встановлення символічної патріотичної ялинки та ялинки без ілюмінацій. Тому, враховуючи думку тернополян, прийнято рішення, що цьогоріч ми зустрінемо Новий рік у Тернополі без ялинки. Однак працюватиме на Театральному майдані резиденція святого Миколая, а також буде влаштована Різдвяна шопка. Саме ці атрибути відповідають нашим традиціям,

– розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

0 Комментариев