Замість “клітки” на авторинку у Луцьку буде склад побутової хімії, засобів гігієни та косметики

news

У старій частині луцького авторинку, яку у народі називають”кліткою”, замість автомобілів тепер стоятимуть на складі засоби гігієни, косметика та побутова хімія. Нові власники території вже проводять ремонтні роботи.

До грудня 2022 року у «клітці» луцького авторинку знаходиться нерухоме майно, власником якого був гаражний кооператив «Сигма». Проте земля під ним – комунальна.

Оскільки кооператив заборгував понад 2 мільйони гривень, не сплатив жодної копійки до бюджету за 6 років користування ділянкою, майно було арештовано.

Як розповідає Центр журналістських розслідувань  «Сила правди», прокурори в інтересах Луцької міської ради звернулися до суду і арештували рахунки «Сигми». До цього кооператив встиг продати своє майно вінницькому підприємству «Феху Рент», яке працює в сфері побутової хімії, засобів гігієни, косметики, парфумерії та товарів для дому на території України.

Що ж до діяльності нових власників, то вона ніяким чином не пов’язана із продажем автомобілів. На даний час юристи ТОВ «Феху Рент» працюють над узаконенням користування земельною ділянкою.

Ми придбали це майно у попередніх власників, робимо зараз ремонт, уже там йдуть роботи. Будемо вести там нашу звичайну діяльність: зберігання товарів гігієни, памперсів, зубних паст тощо. Ми договір з Луцькрадою точно будемо укладати, над цим вже працюють наші юристи, бо знаємо про проблеми попередніх власників із землею. Але тих людей я взагалі не знаю, ми шукали приміщення – знайшли, ремонтуємо. От і все, наша діяльність не пов’язана з авторинком,

– розповів співзасновник компанії ТОВ «Феху Рент» Руслан Халандирьов.

0 Комментариев