Заміновано: волинян закликають бути обережними у 5-кілометровій прикордонній зоні з білоруссю

news

Вздовж українсько-білоруського кордону на території Волині фахівцями інженерно-саперних підрозділів вибудовано систему мінно-вибухових загороджень. Такі заходи здійсненні на випадок ймовірного сухопутного вторгнення з північного напрямку

Задля безпеки громадян командування Волинської бригади територіальної оборони закликає жителів області бути вкрай уважними та обережними при відвідуванні п’ятикілометрової смуги вздовж кордону з республікою білорусь.

Власників авто-, мото-, велотранспорту, а також власників гужових підвід просять не з’їжджати на узбіччя, а також не користуватися польовими та лісовими дорогами!

Пересуватися дозволено тільки головними дорогами, які ведуть до населених пунктів у п’ятикілометровій прикордонній смузі.

Так само уважними та відповідальними варто бути жителям прикордоння, які пересуваються в пішому порядку. Ні в якому разі не варто наближатися до огороджених ділянок на полях та в лісах, а також до ділянок, маркованих табличками “Небезпечно, міни!”. Окрім того, треба беззастережно додержуватися заборони на відвідування тих чи інших лісових масивів!

 – йдеться у повідомленні 100 Окремої Бригади Територіальної Оборони

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев