Заклад, до якого завжди повертаєшся

news

Неймовірна атмосфера, затишні зали, висококваліфікований персонал, увага до кожного відвідувача, чудове обслуговування, смачна кухня, яскрава шоу-програма, комфортні номери для спокійного відпочинку – все це сприятиме тому, щоб будь-яке ваше свято пройшло успішно й залишило після себе приємні спогади.

Більше тринадцяти років тому, на південній окраїні історичного міста Луцьк, був відкритий заклад, який відразу ж став улюбленим місцем відпочинку лучан та гостей міста. Тут усі свята проходять на високому рівні завдяки уважному персоналу та відповідальному ставленню до кожного відвідувача. «Клієнт для нас – це найголовніше» – вважають працівники «Околиці» й щодня намагаються доводити свою думку на практиці. Серед таких – бармен Юрій, який працює в «Околиці» уже багато років й знає усе про цей заклад.
– Тут, неподалік, раніше знаходилася тролейбусна зупинка. Біля неї відкривалися маленькі кафе. Серед них був і наш заклад, – розповідає Юрій. – В перші дні тут, щоб привабити відвідувачів, пропонували гостям безкоштовні холодні закуски. Згодом меню розширювалося великою різноманітністю смачних страв, а концепція закладу ставала все яскравішою.
– Що ви робите для того, аби ваші відвідувачі поверталися сюди знову і знову?
– Перш за все, намагаємося знайти підхід до кожного, враховувати усі побажання та прохання гостей. Завдяки цьому маємо чимало постійних клієнтів. Також, відповідно до сезонів оновлюємо меню: влітку пропонуємо більше видів овочевих салатів, а взимку – м’ясних страв. Постійно експериментуємо й використовуємо нові рецепти приготування смачних наїдків. У нас діє система знижок – починаючи від 3 %. Крім того, незважаючи на кризу в країні та тотальне подорожчання, ми намагаємося цін на свої послуги не піднімати.
– У «Околиці» часто святкують весілля, корпоративи, бенкети. На яку кількість людей розраховані зали?
– У нас є просторий зал для проведеннявесіль, також банкетні зали для святкування якоїсь події в тісній дружній компанії (до 30 осіб). А ще – маленька віп-банкеточка на 6 людей.
– Відомо, що ви співпрацюєте з великою промоутерською компанією, яка організовує у закладі грандіозне шоу. Вона допомагає у проведенні весіль та інших розважальних заходів?
– Дійсно, ми співпрацюємо лише з тими людьми, яким довіряємо й які не підводили нас жодного разу протягом багатьох років. Своїм відвідувачам ми не лише допомагаємо скласти меню, а й можемо порадити хорошого талановитого фотографа, веселу та досвідчену тамаду, інших професіоналів та майстрів своєї справи, які допоможуть провести будь-яке свято на найвищому рівні.
– «Околиця» – це не лише кафе, а й готель?
– Так. Для гостей міста та тих, хто приїздить до Луцька у відрядження пропонуємо одномісні, двомісні номери та напівлюкс. Хороше обслуговування, приємні ціни та професійне ставлення до кожного – ми гарантуємо!

0 Комментариев