Захист Н.Савченко очікує від “нормандських” переговорів термінів відправлення льотчиці додому

news

Захист народного депутата, української льотчиці Надії Савченко очікує від “нормандських” переговорів гарантій президента РФ Володимира Путіна про відправлення українки додому з вказанням конкретних термінів. Про це у своєму мікроблозі у Twitter повідомив один із адвокатів льотчиці Марк Фейгін, передає УНН.

“Захист Савченко чекав би від “нормандських” переговорів не просто гарантій Путіна про те, щоб її відпустили додому, а конкретних термінів”, – написав М.Фейгін.

Нагадаємо, у міністерстві юстиції РФ заявили, що розглянуть питання щодо екстрадиції української льотчиці і народного депутата Надії Савченко за умови визнання українською владою її провини.

Голова Мін’юсту України П.Петренко сказав, що заява міністерства юстиції Російської Федерації щодо можливості повернення народного депутата, української льотчиці Надії Савченко в Україну після вироку суду ще до його винесення, свідчить про те, що вирок вже заготовлений.

Як повідомляв УНН, 22 вересня Донецький суд Ростовської області РФ розпочав розгляд справи Н.Савченко по суті.

Також нагадаємо, 15 вересня Донецький міський суд Ростовської області подовжив на 6 місяців арешт Н.Савченко.

У Росії Н.Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі влітку минулого року і незаконному перетині кордону. Українка всі звинувачення відкидає.

0 Комментариев