Загиблого лучанина нагородили орденом «За мужність ІІІ ступеня»

news

Нацгвардієць Андрій Ніколайчук нагороджений посмертно орденом “За мужність”.

Нагороди вручили дружині та двом синам загиблого Героя.

Воїн, який не здався навіть після загибелі

На жаль, війна забрала життя хороброго українського воїна – нацгвардійця Андрія Ніколайчука. Але його мужність та самовідданість не залишилися без визнання. Урочисту церемонію нагородження орденом “За мужність” ІІІ ступеня провів начальник ОВА Юрій Погуляйко, передавши державну нагороду синам героя Матвію та Захарію, а також його дружині.

 

Читайте також Знижки на квартплату та комунальні послуги для ветеранів: як отримати?

Життя, присвячене службі

Андрій Ніколайчук з 2015 року вірно служив Україні у складі бригади “Азов”, що дислокувалася в Маріуполі. На посаді командира взводу він здобув повагу та визнання побратимів, а також бойові нагороди: відзнаку “Козацький хрест” та медаль “За звитягу та вірність”.

Героїчна оборона Маріуполя

З початком повномасштабного вторгнення рф у лютому 2022 року Андрій, відважно стояв на захисті рідної країни. Разом з побратимами він тримав оборону Маріуполя, демонструючи неймовірну стійкість та мужність.

Трагічна загибель і довгоочікуване повернення Героя

12 квітня 2022 року під час нерівного бою з окупантами біля річки Кальміус Андрій загинув. На жаль, тіло героя тоді не вдалося вивезти. Лише через рік, у березні 2023 року, завдяки спільним зусиллям держави та волонтерів, Андрія було урочисто поховано на рідній землі з усіма почестями, гідними справжнього Героя України.

Світла пам’ять про Героя

Андрій Ніколайчук назавжди залишиться в пам’яті як зразковий воїн, люблячий чоловік та батько, щирий патріот, який віддав своє життя за свободу та незалежність України. Його подвиг – це приклад для всіх нас!

Вічна пам’ять, честь та шана Герою!

Читайте також На Волині синоптики прогнозують заморозки до -5°

За інформацією: Волинської обласної військової адміністрації 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев