Забили до смерті й вирушили на дискотеку: Стали відомі подробиці пограбування пенсіонера на Маневиччині

news

Злочинці, які уночі ввірвалися до будинку пенсіонера у Маневицькому районі, сильно побили дідуся, внаслідок чого той помер, та відібрали його пенсію, а після вчиненого вирушили на дискотеку. Нещодавно їх засудили, а подробиці злочину повідомили у вироку Луцького міськрайонного суду від 22 червня, – повідомляє Інформаційне агенство ВолиньPost.

 

Інцидент трапився близько 2-ої години ночі 4 червня 2017 року у селі Нові Підцаревичі Маневицького району Волинської області. Чоловік, змовившись із двома нетверезими спільниками, вирушив до дідуся «забрати гроші».

У ході засідання зі свідчень зловмисників стало відомо, що напередодні вони спільно відпочивали у барі «Криничка» в Оконську, небагато випили. Тоді один із них запропонував поїхати у село, де він «мав забрати гроші», а потім повернутися назад. Окрім того, разом із «трійцею» до села вирушив і неповнолітній, який чекав їх у машині.

Біля будинку один зі спільників стояв на чатах, а двоє вибили двері та ввійшли всередину. Там власника били руками та ногами в голову, тулуб та руки, а також душили. Опісля зловмисники витягли із кишені сорочки діда 3,6 тис. грн пенсії та вирушили на дискотеку в Оконськ.

У ході засідання родичка дідуся розповіла, що зранку їй зателефонувала мама та повідомила, що до будинку в селі вдерлися і його пограбували. Жінка застала вибиті двері та багато крові. Побитий дідусь розповів, що о 2-ій годині ночі він почув стукіт у двері, а згодом троє невідомих чоловіків витягли його на кухню, намагався зв’язати, повалили та били. Один сів на нього та завдав найбільше ударів, вимагаючи гроші, оскільки дідусь того дня отримав пенсію, а двоє обшукували хату. В подальшому із його кишені витягли близько 3690 гривень.

За словами інших свідків, зранку дідові вже було важко говорити. Згодом його забрали в лікарню. Дідусь там розповів, що від отриманих побоїв він втратив свідомість, а вранці звернувся до сусідки, яка викликала швидку та подзвонила до його родичів. Потерпілий отримав черепно-мозкову травму, підшкірні крововиливи, забій головного мозку важкого ступеня та низку інших травм. Зрештою, від набряку мозку чоловік помер зранку 6 червня 2017 року. За висновком експертизи, наявність тілесних ушкоджень на верхніх кінцівках дідуся свідчить про те, що він намагався захищатися.

У рішенні також йдеться, що всі троє зловмисників попередньо судимі. Зрештою, двом чоловікам присудили по 13 років ув’язнення із конфіскацією майна, третього «посадили» на 12 років.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев