За витівки сина платитиме мама: псевдомінування обійдеться штрафом більш як у дві тисячі гривень

news

На Рівненщині оштрафували жінку, син якої залишив записку про замінування навчального закладу. За невдалий жарт 14-річного школяра матері доведеться сплатити понад дві тисячі гривень

Випадок із псевдо мінуванням трапився 5 грудня цього року на Дубенщині. У коридорі поблизу директора учень Мирогощанського ліцею залишив записку з написом «школа замінована». В результаті, для уникнення загрози було тимчасово евакуйовано 128 учнів та 25 вчителів, а на місце викликали поліцію та вибухотехніків. На місце події прибули вибухотехніки та поліція. на щастя  ніяких загроз не виявили.

Згодом 14-річний учень пояснив, що хотів пожартував, але не усвідомлював, до яких наслідків призведе такий розіграш. Оскільки він ще не досягнув 16-річного віку і відповідати у суді не міг, судили його матір. Дубенський суд визнав жінку винною у неналежному вихованні сина та призначили 1,7 тис. грн штрафу.

Як йдеться у постанові Дубенського міськрайонного суду, справу розглядали 13 грудня. Жінка визнала свою провину та зазначила, що вже провела бесіду з сином, аби той більше не вчиняв подібного. Відомо, що матір порушника мешкає у селі Липа, працює завідувачкою місцевого клубу.

Суддя Руслан Ралець визнав її винною та призначив 1,7 тис. грн штрафу. Також вона повинна буде оплатити 496 грн судового збору. Судячи з інформації на сайті судової влади, постанову жінка не оскаржувала.

0 Комментариев