За вихідні надійшло 4 повідомлення про зникнення неповнолітніх: усіх їх знайдено

news

Поліція закликає дорослих ретельно слідкувати за дітьми та цікавитись їхнім місцем перебування. Особливу увагу зверніть на користування дітьми засобами мобільного зв’язку, аби вони не переглядали шкідливий контент, – повідомляють у Секторі комунікації поліції Волинської області.

Повідомлення про зникнення учениці 7 класу однієї з луцьких шкіл поліція отримала 18 вересня увечері. Усі сили й засоби особового складу поліції були зорієнтовані на пошуки дівчини. Лише пізно ввечері вона вийшла на зв’язок і повідомила, що рухається в напрямку с. Кременень. Тут її забрали поліцейські разом з матір’ю.

Протиправних дій щодо школярки не скоювалось. З батьками провели профілактичну бесіду та в подальшому перевірять ситуацію в цій сім’ї.

Інше повідомлення про зникнення дітей надійшло до поліції 19 вересня, близько 18-ї години. Працівниця школи-інтернату в Ківерцівському районі повідомила, що двоє неповнолітніх самовільно покинули заклад. 16-річний хлопець і 17-річна дівчина, як встановили згодом, уже неодноразово втікають з інтернату.

Через кілька годин дітей знайшли силами працівників Ківерцівського відділу поліції, до пошуків залучали також кінологів. Виявилось, діти вирішили піти до сусіднього населеного пункту, де в хлопця є житло. Дівчину знайшли раніше, хлопець ж вирішив бігти полем, там його й зупинили правоохоронці.

Директорку закладу поліція притягне до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Тим часом, інформація про те, що 17 вересня у Луцьку невідомі намагались викрасти учня 2 школи, наразі не знайшла підтвердження, тож звертаємось до громадян не розповсюджувати чутки і користуватись лише перевіреними та достовірними джерелами інформації.

Повідомлення про те, що невідомі намагались викрасти школяра, справді надходило від матері учня. Поліцейські одразу спрямували сили й засоби, аби встановити всі деталі події, того ж дня було і відповідне звернення до адміністрації, батьків, учнів та вчителів 2 школи.

Однак інформація про можливу спробу викрадення дитини підтвердження не знайшла. З учнем та його батьками продовжують працювати поліцейські.

У разі будь-яких повідомлень про зникнення дітей громадяни першочергово отримають інформацію від поліції, адже лише спільно, разом з вами їх щоразу вдається розшукати.

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев