За внесення до списків на обмін полоненими вимагав 100 тисяч гривень: шахрай наживався на родичах українських військовополонених

news

За звільнення з полону “заправляв” 100 тисяч гривень: на Сумщині правоохоронці затримали шахрая, який вимагав хабар у дружини військовополоненого

Зловмисник запевнив дружину військовополоненого, що зможе вплинути на рішення щодо першочергового включення її чоловіка до списків обміну задля якнайшвидшого повернення з полону. 

Читайте також На Волині у сільському будинку знайшли мертву жінку: поруч лежав мертвий чоловік 

При цьому, чоловік акцентував на своєму статусі нібито військовослужбовця та особистих зв’язках зі службовими особами, які займаються пошуком та обміном військовополонених. 

Підозрюваний неодноразово під різними приводами вводив в оману довірливу жінку, яка на його вимогу протягом декількох місяців перерахувала так званому «полковнику» кошти на загальну суму 70 000 гривень.

Бажаючи збагатитись ще, чоловік висунув вимогу потерпілій щодо сплати йому додаткову суму коштів у розмірі 30 000 гривень, частина з яких начебто буде направлена ним на «вирішення питання». Під час передачі грошей зловмисник і був затриманий.

Як виявилось, фігурант є сержантом однієї з військових частин, який не повернувся на місце служби після лікування.

Дезертиру загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна. Слідство триває.

Читайте також Календар садівника-городника на лютий 2024: сприятливі та несприятливі дні для розсади 

За інформацією: Національної поліції України 

0 Комментариев