За торгівлю зброєю лучанин отримає чотири роки позбавлення волі

news

Суд нарешті поставив крапку у справі торгівця зброєю. Повідомляє прес-служба прокуратури області.
Як повідомив начальник управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та підтримання державного обвинувачення прокуратури Юрій Новосад, у жовтні минулого року житель обласного центру, за попередньою змовою з групою осіб, на території автомобільної мийки спробував незаконно збути вогнепальну зброю – десять пістолетів-кулеметів “Скорпіон” виробництва Чеської Республіки та боєприпаси до них.
За цей збройний арсенал чоловік мав отримати 20 тисяч євро. Але був затриманий “на гарячому” працівниками управління Служби безпеки України у Волинській області.
Окрім того, цей громадянин уже відбував покарання за вчинення розбійного нападу, однак Луцький міськрайонний суд призначив йому покарання, не пов’язане з реальним позбавленням волі, а тому прокуратура оскаржила цей вирок суду у апеляційному порядку.
Апеляційним судом області скаргу прокурора було задоволено, а торговцю зброєю призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.
Однак, з таким рішенням суду чоловік не погодився та оскаржив його.
Нині крапку у справі поставив Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який залишив у силі вирок Апеляційного суду Волинської області.
Тепер чоловіку таки доведеться відсидіти 4 роки за ґратами.

0 Комментариев