За шістдесят кілометрів від Луцька створять ЕКО-парк для вирощування конопель

news

На Рівненщині створять ЕКО-парк технічних (не наркотичних) конопель. Меморандум про нову індустрію підписали 3 листопада.

Індустріальний парк розташовуватиметься на території Привільненської громади, що на Дубенщині. Територія парку розтягнеться на більш як 42 га землі. В загальному там планується понад 2 тисячі робочих місць.

Цей парк – це про технологічне майбутнє, глобальну продовольчу безпеку та розвиток бізнесу. Адже навколо нього планується розташування різних підприємств, які перероблятимуть коноплі.

Уже двічі зустрічався з інвесторами. Обговорював можливість відкриття їхнього виробництва в області. А сьогодні підписали меморандум. Впевнений, цей проєкт відродить забуту в Україні індустрію. Наші прадіди і прабабусі пам’ятають технічну коноплю, як продукт, з якого багато чого виготовлялося. Ці надбання – не втрачені. Ми продовжимо розвиток галузі і вона стане ще одним драйвером розвитку Рівненщини. Вірю в це!

– наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

З технічних конопель можна виготовити 200 найменувань різної продукції. Вона використовується для виробництва: тканини (наприклад, пошиття форми для військових); медичних препаратів; косметики; енергетичних технологій.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев