За пенсіонеркою, якій готували вечерю луцькі копи, наглядатиме соцпрацівник

news

Пенсіонерці, до якої проявили піклування патрульні, з нового року призначать соціального працівника.

Про це інформує прес-служба патрульної поліції Луцька.
7 вересня ми писали про пенсіонерку, до якої проявили піклування патрульні поліцейські. Того дня жінка зателефонувала на 102 і попросила про допомогу.

В цей же день з патрульною поліцією сконтактували працівники департаменту соціальної політики та запевнили, що зроблять усе необхідне, аби допомогти заявниці, якщо вона цього потребує.

Працівники Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька відвідали жінку вдома по вулиці Ковельській. Вона є дитиною війни, 1938 року народження, проживає в двокімнатній квартирі з усіма комунальними зручностями.

На момент перевірки в її помешканні був син, який розповів, що доглядає за мамою, готує їсти, купує продукти харчування, прибирає в квартирі та допомагає в особистій гігієні, практично щоночі він залишається з нею.
Крім нього, жінку відвідує її внук.
Таким чином, належний догляд їй забезпечено.

Оскільки заявниця є людиною похилого віку, то їй здається, що чогось постійно не вистачає, але таке трапляється час від часу, насправді ж, усім необхідним вона забезпечена.
Працівники установи пояснили їй, що вона може скористатися послугами центру, в тому числі, послугою догляду вдома, яка надається соціальним робітником відділення соціальної допомоги вдома, до 01.01.2017 року на платній основі, а з січня 2017 року — безоплатно, оскільки тоді її син досягає пенсійного віку.

Тож жінка погодилась оформити відповідний пакет документів на призначення її соціального працівника.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев