За один день біля берегів Лівії врятовані більше 6 тисяч нелегалів

news

Берегова охорона Італії врятувала близько 6,5 тисяч біженців протягом понеділка, 29 серпня. Біля узбережжя Лівії було проведено загалом 40 операцій, повідомила італійська служба берегової охорони у Twitter і додала, що це був найбільш напружений день за весь рік.

Про це інформує Українська служба DW.

У порятунку мігрантів, крім берегової охорони, брали участь кораблі ВМФ Італії, судна європейського прикордонного агентства Frontex, місії Євросоюзу Sophia, яка бореться з контрабандистами, що здійснюють нелегальні перевезення біженців в Середземному морі, а також представники гуманітарних організацій.

Погода ​​в Африці сприяє тому, щоб тисячі людей знову пускалися в небезпечну подорож через Середземне море в пошуках кращого життя в Європі. З початку 2016 року до Італії морським шляхом прибули близько 105 тисяч біженців, більшість з яких вирушили з Лівії. 2700 мігрантів загинули в переповнених човнах.

Потік нелегальний мігрантів останнім часом також збільшився і на грецькому напрямку. Крім того, останні факти свідчать про те, що нелегальні перевізники можуть використовувати для переправлення мігрантів у ЄС новий маршрут — з Туреччини до Італії.

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев