За невчасно сплачені аліменти житель Волині був оштрафований більш, як на 25 тисяч гривень

news

82 535 грн державні виконавці Волині змусили сплатити  мешканця  Ратнівського району на утримання двох неповнолітніх дітей. З них 56 985 грн – це заборговані аліменти та 25 550 грн – штраф.

У Ратнівському районному відділі ДВС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) перебувало виконавче провадження з примусового виконання  виконавчого листа Ратнівського районного суду від 11.09.2012 року про стягнення аліментів на утримання доньки та сина в розмірі по 350 грн щомісячно на кожну дитину, починаючи з 21.05.2012 року до досягнення старшою дитиною повноліття, з врахуванням індексації.

У результаті вжитих державним виконавцем заходів примусового виконання, а саме: встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, праві керування транспортними засобами, праві користування вогнепальною зброєю, праві полювання, боржником сплачено всю суму заборгованості – 82 535 грн.

Станом на 11 березня 2021 року територіальними відділами ДВС Волині винесено по 3 077 постанов стосовно кожної категорії обмежень,- зазначає начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Тарас Грень. Йдеться про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України, керування автомобілем, користування зброєю і полювання).

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев