За квартал 2016-го Волинь дала більше контрактників, аніж за увесь попередній рік

news

Традиційно під час засідання ради оборони області підсумовували наскільки ефективно волиняни працювали над виконанням державних завдань – укомплектування військових частин контрактниками. Нині ж, як повідомив військовий комісар обласного військового комісаріату Роман Кулик, «виходимо» на показник 50%.

Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Якщо зважати на чітко визначені завдання, то цифра – не надто вражаюча. Одначе, якщо порівняти кількість тих, хто виявляє бажання йти у військо за контрактом цьогоріч і у попередні роки, то у 2016-му контрактників знайшлося більше – 259 осіб, аніж за всі 12 місяців рік тому.

Щоправда, у районах та містах у відповідному напрямку спрацювали по-різному: Горохівський – 80%, Ратнівський – 77%, Локачинський – 60%, Луцький – 56%, м. Володимир-Волинський – 51%, м. Луцьк – 51%, Володимир-Волинський р-н – 50%, Рожищенський – 48%, Турійський – 46%, Маневицький – 45%, Любомльський – 40%, Ківерцівський – 37%, м. Ковель – 36%, Ковельський р-н – 23%, Іваничівський – 35%, Нововолинськ – 24%, Камінь-Каширський – 16%, Любешівський – 15%. Докорінно змінилася ситуація у Шацькому краї, котрий традиційно був аутсайдером у таких питаннях. Сьогодні – 50% виконання.

Говорили також і про строкову службу. План для Волині – 320 осіб. Із них 120 – заявка до Збройних сил України, 80 – до Нацгвардії, 100 – прикордонники (варто наголосити, що до такого виду військ не призвали на службу близько 8 років), 20 – служба транспорту.

– Одразу хочу наголосити, що слід активно роз’яснювати людям: строковиків не спрямовують у зону ведення бойових дій, – наголосив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Окрім того, Володимир Петрович звернувся і до військової прокуратури: особливо ретельно та скрупульозно підходити до розгляду справ, де фігурують військовослужбовці.

– Є такі, які втрапили до переліку через недбалість військового керівництва, але є й такі, які дійсно залишали військові частини, а тепер ховаються за спинами Героїв, тому потрібно відділяти зерно від полови, – підкреслив голова облдержадміністрації.

0 Комментариев