За двісті кілометрів від Луцька росіяни розширюють військову базу та аеродром

news

У Лунинці Брестської області, що на півдні Білорусі окупанти розширюють аеродром та військову базу. Росіяни ще  з лютого використовують Лунинці як командний пункт у Брестській області.

До початку повномасштабного російського вторгнення військовий аеродром Лунинець був резервним і не мав стратегічного значення. У січні його відвідав Аляксандр Лукашенка, а через кілька днів після цього візиту аеродром зайняли рашисти. Саме з цієї бази російські війська неодноразово обстрілювали Україну ракетами. А російські літаки виконували бойові завдання з аеропорту.

За інформацією Польського радіо, росіяни розпочали розширення інфраструктури та шляхів сполучення казарм і десантних смуг військової бази в Лунинці.

Військові бази в Лунинці, Барановичах і Зябрівці під Гомелем є головними стратегічними центрами російської армії в Білорусі. У серпні база в Зябровці була сильно пошкоджена вибухом.

Якщо подивитися Google Карти, відстань між обласним центром Волині та Лунинцем становить трохи більше ніж 200 кілометрів.

 

0 Комментариев