За допомогу у налаштуванні російських телеканалів лучанин отримав один рік “умовного засудження”

news

  За надання послуг у трансляції пропагандистських телеканалів суд визнав винним лучанина та призначив йому покарання.

В  липні цього року співробітники відділу протидії кіберзлочинам у співпраці із працівниками Луцького районного управління поліції викрили 53-річного лучанина, який налаштовував обладнання для трансляції на території області та Луцька заборонених російських телевізійних каналів, зокрема, «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР Планета», «НТВ», «ТНТ», «Россия-24», «Россия-1», «Петербург-5» та інших. 

За цим фактом дізнавачі Луцького районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України та оголосили зловмиснику про підозру у скоєному злочині.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні  завершили, обвинувальний акт із матеріалами скерували до суду.  

Луцький міськрайонний суд Волинської області визнав 53-річного  лучанина винним у вчинені кримінального правопорушення за ч.1 ст.361 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі 1 рік  з випробуванням  – терміном на 1 рік.

За інформацією Поліції Волинської області 

0 Комментариев