З радарів зник єгипетський літак

news

Зниклий пасажирський лайнер A320 компанії EgyptAir, що летів з Парижа до Каїра, посилав сигнал лиха. Про отримання сигналу повідомило міністерство цивільної авіації Єгипту.

Про це пише Корреспондент.net з посиланням на Reuters.
Сигнал був отриманий близько 04:26 за місцевим часом (05:26 за Києвом). При цьому раніше в EgyptAir говорили про те, що літак зник з радарів о 02:45. У своєму Twitter авіакомпанія також розповіла про отримання сигналу лиха.
Раніше в управлінні повітряним рухом Греції повідомили про те, що в той час, як A320 знаходився в грецькому просторі, екіпаж не повідомляв ні про жодну проблему на борту.
Сьогодні вночі був втрачений зв’язок з єгипетським лайнером A320, на борту якого перебували 66 осіб: 30 єгиптян, 15 французів, двоє громадян Іраку, а також по одному представнику Алжиру, Бельгії, Британії, Канади, Кувейту, Португалії, Саудівської Аравії, Судану і Чаду. Серед пасажирів були троє дітей, у тому числі двоє немовлят.
Також на борту знаходилися три представники служби безпеки і сім членів екіпажу.
Зв’язок з лайнером був втрачений через дві хвилини після того, як він залишив повітряний простір Греції.
Як випливає з треку A320 на сайті Flightradar, перед зникненням лайнер знаходився на висоті близько 11,2 км. Сервіс не зафіксував зміни висоти польоту літака перед його зникненням. Запис польоту обривається над Середземним морем на підльоті до Єгипту.
Представники EgyptAir і мінавіаціі Єгипту вважають, що A320 розбився в Середземному морі.
На цейй момент в Середземному морі тривають пошуки літака. У них беруть участь літак ВПС Греції та фрегат грецьких ВМС.
За даними Reuters, міноборони Греції також перевіряє свідчення капітана торгового судна, який заявив, що бачив “полум’я в небі” в 130 морських милях від острова Карпатос. Приблизно в цьому районі A320 зник з екранів радарів.

0 Комментариев