З прилавків Епіцентру зникне продукція ТОВ “Група Венето” – компанію-виробника підозрюють у розкраданні гумдопомоги

news

У зв’язку з розповсюдженням інформації про можливу причетність ТОВ «Група Венето» до схеми розкрадання гуманітарної допомоги для українських військових, мережа Епіцентр знімає з продажу всю продукцію від цього постачальника, яка має ознаки товару військового призначення. 

У компанії зазначають, що Епіцентр також припиняє усі взаємовідносини з контрагентом до завершення результатів розслідування компетентних органів. Окрім того, у разі доведення правоохоронцями вини постачальника Епіцентр планує подання судового позову до ТОВ «Група Венето» про компенсацію матеріальних та репутаційних втрат, спричинених постачанням продукції гуманітарного призначення.

Нагадаємо, в середині квітня цього року Епіцентр підписав договір на постачання бронежилетів виробництва ТОВ “Група Венето”. При цьому постачальник надав компанії всі необхідні документи на товар: товарні накладні, сертифікати випробувань та якості. Відповідно, ТОВ “Епіцентр К” правомірно закупив сертифікований товар з усіма підтверджуючими документами.

Пізніше від активістів надійшло звернення до СБУ з проханням перевірити вищезазначені бронежилети, що були схожі на ті, що були в гуманітарній допомозі для ЗСУ. У зв’язку з цим ці бронежелети було вилучено з продажу з декількох торговельних центрів. Ще раз підкреслюємо, що Епіцентр є добросовісним набувачем товару та надав до СБУ всі документи, які отримав від компанії “Група Венето”.

0 Комментариев