З днем стоматолога! Листівки та привітання з професійним святом

news

Щорічно 9 лютого святкують Міжнародний день стоматолога. Це професійне свято об’єднує всі спеціальності від зубного техніка до стоматолога-хірурга.

9 лютого – Міжнародний день стоматологів відзначають тому, що в цей день Апполонія Олександрійська – покровителька зубного болю – прийняла мученицьку смерть за віру. Вона не зреклася християнства, навіть коли їй вирвали всі зуби.

9 лютого свято стоматологів, однак привітання приймають всі, хто причетний або буде до це професії: від студентів і викладачів, до практикуючих лікарів.

***

З професійним святом! Ви – справжні чарівники, адже це ваша заслуга — красиві білосніжні посмішки. Бажаємо вам успіху в праці, побільше терпіння, подяк від пацієнтів. Щоб працювалося завжди тільки в задоволення, легко і на благо. Щоб пацієнти любили і не боялися до вас ходити. З Днем стоматолога!

***

Вітаю з Міжнародним днем стоматолога і від чистого серця бажаю легко і сміливо лікувати будь-якого пацієнта, браво і красиво справлятися з будь-якою проблемою, впевнено і стрімко рухатися до своїх цілей, користуватися в будь-якому суспільстві повагою і завжди залишатися відмінним професіоналом своєї справи.

***

Вітаю тебе з Днем стоматолога від щирого серця! Бажаю тобі завжди відмінно виконувати свою роботу і радувати пацієнтів красивими посмішками! Нехай зарплата тебе тільки радує, а кожен день дарує нові можливості і блискучі успіхи!

***

Вітаю з Міжнародним днем стоматолога і хочу побажати терплячих і щедрих пацієнтів, цілком вирішуваних проблем зі здоров’ям зубів у пацієнтів, успішних і плідних днів, як у професійній діяльності, так і в особистому житті.

День стоматолога картинки

***

Король зубів і бог коронок,

Звичайно, доктор – стоматолог!

Людських усмішок повелитель

І зубного болю приборкувач!

Нехай буде легкою рука,

Що ставить пломби на віки,

Нехай карієс тебе боїться,

З Міжнародним днем дантиста!

***

Щоб усмішкою не лякати,

Потрібно нам не так вже й багато:

У рік два рази відвідувати

Свого лікаря-стоматолога.

Але сьогодні я прийду

Не лікувати, не пломбу ставити –

До кабінету лікаря зайду,

Щоб зі святом привітати!

***

Зі святом професійним Стоматологів ми вітаємо!

І від усього серця щиро їм бажаємо

Більше витримки, терпіння

Удачі та везіння.

Хай пацієнти за допомогу дякують

Та гроші у кишені подзвякують.

***

Ви — наші рятувальники

Від зубного болю.

Ой як ми вам вдячні

Тепер з карієсом будемо обачні.

Вас, стоматологи, вітаємо

І від щирого серця бажаємо

Більше радісних моментів

І спокійних пацієнтів!

6 березня – Міжнародний день стоматолога: вітання та листівки » Zhitomir-OnLine | Новини Житомира | Новости ЖитомираМіжнародний день стоматолога: Привітання, смс і листівки, 9 лютого, яке сьогодні святоЗ днем стоматолога! | Disney characters, Disney, Character

День стоматолога 2021 - красиві листівки, картинки, привітання у віршах і прозі - АпострофВітання ректора ТДМУ з нагоди Міжнародного дня стоматолога – ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені І.Я.Горбачевського

Міжнародний день стоматолога - привітання у віршах і картинках | LifeПривітання з днем стоматологаМіжнародний день стоматолога - привітання у віршах і картинках | LifeДень стоматолога 2021 - красиві листівки, картинки, привітання у віршах і прозі - АпострофПривітання з Міжнародним днем стоматолога | ВІТАННЯ

Привітання на День Стоматолога

Міжнародний день стоматолога - привітання у віршах і картинках | Life

День стоматолога картинкиЗ Днем стоматолога 2021 - найкращі привітання з Днем стоматолога у картинках, віршах і листівках — УНІАНКартинки з Днем стоматолога 2021: привітання зі святом
0 Комментариев