З Днем рятівника! привітання з професійним святом усім рятувальникам

news

Щорічно 17 вересня приймають привітання З своїм професійним святом усі співробітники МНС, усі хто своїм життям заради життів інших людей..

Сьогодні в Україні відзначають День рятівника (рятувальника).

Рятівник – це людина, яка захищає населення від вогню або проводить аварійно-рятувальні операції. Вона діє не тільки при локальних епізодах, але і під час техногенних або природних катастроф.

Це мужні люди, які при будь-якій погоді і в найжахливіших ситуаціях поспішають на допомогу. Тому вони гідні кожного доброго слова на їхню адресу.

Вони варті найкращих слів, адже мало не щодня ризикують власним життям задля життя, безпеки та спокою інших.

 

листівки з привітаннями МНС

***

Вітаю з Днем рятувальника України! Побажаю міцних сил і здоров’я на довгі роки, сміливості і спритності, чуйності та обережності, благополуччя й удачі, бадьорості та оптимізму, турботи і розуміння, сімейного щастя і любові, хорошого достатку і доброти душі.

***

З Днем рятівника, наші герої! Стикаючись день у день із бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів. Дяка вам та найкращі побажання – щастя, здоров’я та добробуту! Зі святом!

***

Вітаю усіх рятувальників та працівників цивільного захисту з професійним святом! Бажаю всіляких гараздів, здоров’я міцного та побільше життєвих благ. Нехай у наш нелегкий час Вас завжди супроводжує прагнення допомогти тим, хто найбільше потребує вашої допомоги. Зі святом вас!

***

Щиро вітаємо Днем рятівника всіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони! Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей. Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичимо вам здоров’я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

***

З Днем рятувальника! Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті. Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. У святковий час для вас нашу прийміть вдячність. Зі святом Вас!

 

17 вересня – День рятівника

***

Бажаю сил, впевненості, сміливості, рішучості і завзятості. Бажаю відважно і гордо рятувати життя людей і долі тварин. Бажаю тверезо оцінювати кожну ситуацію і вперто боротися до переможного кінця! Бажаю безпечної та успішної діяльності без помилок і важких випадків. Бажаю довгого і благополучного життя без тривог і невдач. Всіх благ і здоров’я.

***

День пожежної славної служби

Не забуде наш народ!

Хоч визнати, звичайно, потрібно –

Що згорить, то не зігниє;

Хоч дають тепло зі світлом

Підпалені дрова,

Але горіння при цьому

Поглинає газ О-два!

Життя стає жахливе,

Значить, вип’ємо ми не даремно

За хлопців в машині червоній

У червоний день календаря!

***

З Днем рятувальника поспішаємо привітати всіх, хто виконує цю важливу роботу день за днем, 24 години на добу. Нехай ваша професія нелегка і вимагає великої підготовки, бажаємо, щоб холоднокровність ніколи не покидала вас навіть у найскладнішій ситуації, а зусилля і відданість професії завжди приводили до успіху. Дякую за вашу нелегку працю!

***

З днем рятівника, друзі,

Ми вас дружно вітаємо!

Тільки сміливості знову

В цей день ми вам бажаємо!

Будьте щасливі, друзі,

Будьте ви здорові,

Нехай дочекається вас родина

І нехай біди не буде знову!

***

Ризикувати собою заради порятунку інших – таку професію може вибрати для себе далеко не кожен. Так нехай же в День рятувальника в Україні, кожен, хто хоч трохи пов’язаний з цією відважною роботою, отримає заслужене визнання. Нехай всі ваші трудові будні будуть спокійними, а виклики – помилковими. Нехай ваші близькі будуть впевнені в тому, що ви повернетеся додому після зміни цілими і неушкодженими.

***

Хто на сірники дивиться косо

З мідної каскою на чолі?

Чия машина кольору носа?

Хто не жінка в селі,

Але заходить, слів не витрачаючи,

В хату, повну вогню,

А закурить кінь у ліжку,

Зупинить і коня?

Нехай пожежним сонце світить,

Мир наповниться добром!

Нехай щасливі, як діти,

Ловлять метеликів багром!

***

З Днем рятівника всіх тих,

Хто заради життя не здається,

Приречений той на успіх,

Кому бути сильним вдається.

Залишить у світі слід лише той,

Хто твердо знає свою справу,

Хто не боїться ні висот,

Ні свого досягти межі.

Я вам бажаю від душі

Тепла сімейного, затишку,

Успіхів дрібних і великих,

А в житті – вірного маршруту!

***

Дорогі рятувальники! Спасибі вам за те, що ризикуючи своїми життями, ви рятуєте чужі, за вашу неймовірну мужність і героїчну відвагу! Нехай здоров’я буде, як у богатирів, серце працює, як у марафонців, а спокій на душі буде, немов у буддійських ченців. Нехай Бог віддячить за ваші подвиги миром, щастям і благополуччям!

17 вересня – свято всіх рятівників України » Zhitomir-OnLine | Новини Житомира | Новости Житомира

Щиро вітаємо з Днем рятівника всіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони! - Центр політичної освіти

17 вересня – День працівників цивільного захисту України – Львівська обласна організація

17 вересня – День рятівника України – Бориславська міська рада

17 вересня в Україні відзначають День рятівника – Управління Держпраці у Тернопільській області

Вітання голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка з Днем рятівника | Донецька Обласна Державна адміністрація

Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника | Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

Привітання своїми словами з днем рятівника - Telopa

Поштівка: Вітання з нагоди Дня рятівника України

 

0 Комментариев