З Днем Конституції, Україно! Все буде Україна! Слава ЗСУ!

news

Сьогодні, 28 червня, Україна відзначає День Конституції. Це одне із найголовніших державних свят для нашого народу.

День Конституції традиційно відзначають 28 червня. Попередні роки цей день був офіційним вихідним в Україні, але воєнний стан вніс корективи. Проте вагомості цього дня в нас не забрати!

День Конституції був приурочений на честь ухвалення головного основоположного документа вищої юридичної сили в Україні. Конституція України – це основний закон країни.

У 1996 році в цей день після ночі безперервної і напруженої роботи Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Це сталося на п’ятий рік після здобуття Україною незалежності в 1991 році.

Примітно, що Україна стала останньою з країн колишнього СРСР, яка ухвалила власну Конституцію після проголошення своєї незалежності. А тепер у нас наші права намагається забрати країна-загарбник росія!

Від початку прийняття, нинішній Основний Закон України змінювався кілька разів. Прикметно, що в Конституції України 1996 року передбачена досить жорстка процедура внесення до неї змін та доповнень. Для схвалення відповідних змін до різних її розділів вимагається від 2/3 до 3/4 голосів від конституційного складу Верховної Ради України. Якщо ж зміни скасовують чи обмежують права й свободи людини і громадянина або спрямовані на ліквідацію незалежності чи загрожують територіальній цілісності держави, то Конституція України, згідно зі статтею 157 і взагалі не може бути змінена.

Сьогодні кожен українець має пам’ятати свою Батьківщину, свої традиції та звичайї, шанувати своє походження та закони!

 

Вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України! Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та громадська система, в якій найповніше розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем усіх складових громадських відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку всіх галузей національного законодавства та сфер суспільної життя.

***

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту та затишку у ваших батьківщинах, мудрості та далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень задля реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Зі святим вас, дорогі друзі!

***

Той, хто не розуміє, скаже: Що тут відзначати? Офіційне свято!». Насправді Конституція – паспорт країни. Тільки зріла держава може дозволити собі прийняти Основний Закон. Закон дає нам можливість щасливо жити у нашій улюбленій Україні. З Днем Конституції!

***

Хай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

***
Вітаю з загальнодержавним святом – 28 червня – Днем Конституції України!

Від щирого серця зичу міцного здоров’я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному конституційному майбутнє нашої держави. Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства. Слава Украине!

***

Щиро та від усієї душі вітаю з Днем Конституції України! Бажаю насолоджуватися кожним днем ​​у найпрекраснішій та найквітучішій країні – Україні! Щастя кожному твоєму близькому! Зі святом!

***

28 червня – День Конституції України! Вітаю з цим світлим та радісним днем, бажаю щоб кожен день Україна для тебе розкривалася з нової сторони, грала всіма барвами та кожного дня була святою!

***

З Днем Конституції, люба подруга! Від усього серця бажаю щастя, добробуту та миру кожного дня! Слава Украине!

А чи знали ви що:

0 Комментариев