З дна моря підняли понад тисячу уламків Ту-154

news

З початку пошукової операції рятувальники підняли на поверхню з місця катастрофи Ту- 154 в Чорному морі в цілому 1547 уламків, у тому числі 311 — за минулу добу.

Про це РИА Новости повідомило в середу джерело вс илових структурах.

Напередодні джерело агентства повідомляло, що рятувальне судне “Епрон” виявило на глибині близько 20 метрів ділянку шириною від 2,5 до 5 метрів і протяжністю 200 метрів, де знаходиться “шлейф” з великої кількості уламків літака і тіл загиблих.

Ця ділянка розташована приблизно в 4,5 кілометрах від берега. В неділю уранці Ту-154 Міноборони, що вилетів в Сирію з Москви, потерпів крах в Чорному морі незабаром після дозаправки в Сочі. На борту знаходилися 92 людини,  утому числі 64 артисти Ансамблю імені Александрова, дев’ять журналістів “Першого каналу”, НТВ і телеканалу “Зірка”, а також глава благодійного фонду “Справедлива допомога” Єлизавета Глинка, відома як Доктор Ліза.

З радарів літак пропав, згідно з даними Міноборони, приблизно на 3-ій хвилині польоту. Уламки лайнера виявлені на дні моря в 1,7 кілометра від берега. Теракт в основні версії не входить: в їх якості розглядаються попадання в двигун сторонніх предметів, неякісне паливо, помилка пілотування і технічна несправність літака. Прояснити причини того, що сталося, повинні допомогти”чорні ящики”: один з них вже доставлений в Міноборони.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев