З бюджету Луцька виділили кошти на ремонт вулиці у Прилуцькому

news

28 жовтня відбулося підписання договорів про співробітництво між Луцькою міською та Прилуцькою сільською радами у формі реалізації спільних проектів. Підписи під документами поставили міський голова Микола Романюк та сільський голова Валентин Арчибасов.

Загалом їх сім і стосуються вони співробітництва у сферах транспорту, житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, адміністративних послуг, культури, земельних відносин, — йдеться на сайті міськради.

Так, нині триває реалізація проектів у сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, документом передбачено капітальний ремонт дороги по вулиці Богуна у селі Прилуцьке на умовах співфінансування. Для проведення ремонтних робіт необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію, вартість якої 140 тисяч гривень.

Так, з міського бюджету на проектно-кошторисну документацію виділили 70 тисяч гривень.

За словами Прилуцького сільського голови Валентина Арчибасова, ще 70 тисяч виділено з сільського бюджету. Він зауважив, що необхідну документацію буде виготовлено до кінця року, а ремонт дороги планують провести у 2017 році.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев