З 1 вересня у Луцьку навчатимуться і дорослі

news

З вересня у Луцьку навчатимуться не лише школярі – за парти сядуть лікарі, менеджери, продавці, журналісти й навіть вчителі. Їх об’єднує жага до знань та можливість безкоштовно вдосконалити свої знання іноземної мови.

Саме у вересні розпочнуться заняття в рамках третьої хвилі проекту «Мовне волонтерство». Наразі викладачі оцінюють рівень знань бажаючих та формують робочі групи.

«Це уже третя хвиля проекту. Бажаючих безліч: близько 130-ти лучан уже написали тестові завдання з англійської, французькою наразі зацікавилися 15-теро. Зараз ми оцінюємо результати тестів і уже до першого вересня маємо сформувати групи, у кожній з яких навчатимуться до 10-ти людей. Ми враховуємо зайнятість наших студентів, їхній рівень знань, очікування від проекту. Тож таким чином намагаємося створити максимально комфортне навчальне середовище», – розповідає одна з викладачів проекту Оксана Кривко.

«Попит є, і він не спадає. Проект стартував із вивчення англійської, однак отримавши відгуки та поспілкувавшись з нашими студентами, ми вирішили розширити перелік мов й дати можливість вибору. Наразі стартують курси французької. Крім того, заплановане вивчення польської, італійської, іспанської й німецької мов. Тож, якщо ви не встигли подати свою заявку на участь у проекті – не засмучуйтеся, адже ви зможете приступити до навчання наступного разу (орієнтовно в листопаді)», – зауважує прес-секретар ВОГО «Фундація розвитку громад» Вікторія Дворак.

Нагадаємо, що проект «Мовне волонтерство» стартував у березні цього року. Він діє під гаслом: «Ми обмінюємо знання на волонтерську роботу». Тож від учасників вітається волонтерська допомога у проведені благодійних акцій, а також внесення пожертв для підтримки важкохворих дітей та волинських солдат у зоні АТО (не лише гроші, а й одяг, взуття, продукти, військове обладнання, медикаменти, засоби особистої гігієни, тощо).

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев