З 1 серпня на пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» стартує тестування єЧерги для пасажирських перевізників

news

Міністерство відновлення України розпочинає тестування послуги електронної черги для перетину кордону для пасажирських перевізників

Від 31 липня єЧергу для автобусів тестуватимуть на пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ». З 1 серпня перетин цього пункту пропуску буде здійснюватися виключно за електронною чергою. 

На відміну від онлайн-черги для вантажівок, послуга для автобусів в умовах тестового періоду не пропонуватиме часу заїзду на пункт пропуску. Тобто водіям варто лише зареєструватися у системі та приїхати до пункту пропуску у передбачений автобусним маршрутом час. Зараз послуга стосуватиметься лише регулярних рейсів.

Читайте також Старість за гратами: 60-річному водію, який насмерть збив 13-річну дитину, загрожує до восьми років ув’язнення

За словами заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергія Деркача, на час тестового періоду час очікування на перетин кордону не буде змінюватись, бо йдеться лише про налаштування нового сервісу. Після налаштування усіх процесів черги із пасажирських автобусів перед пунктами пропусків мають зникнути.

Анатолій Комірний, заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, додає, що тестування послуги буде використано, щоб пропрацювати технічні нюанси нового сервісу для пасажирських перевізників та згодом масштабувати на всі пункти пропуску. Водіям, окрім реєстрації, також доступна можливість відтермінувати чи скасувати чергу, замінити водія і транспортний засіб. Команда також розроблятиме можливість слотування та обрання визначеного часу заїзду на пункт пропуску, щоб послуга була зручна для тих, хто перетинає кордон нерегулярними маршрутами.

Записатися в електронну чергу для автобусів можна на сайті  https://echerha.gov.ua/

Для бронювання місця у черзі необхідно натиснути «Стати в чергу» та обрати «Автобус», заповнити усі необхідні поля і підтвердити запис. 

 Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерство цифрової трансформації України, Укртрансбезпека, Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, Державна митна служба України та Державна прикордонна служба України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS». 

Читайте також Жителька Волині народила свою п’яту дитину у машині швидкої допомоги 

За інформацією: проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS

0 Комментариев