Юний лучанин став чемпіоном Відкритого чемпіонату з панкратіону

news

Спорстмен клубу GARDA Дмитро Петріщев став чемпіоном Відкритого чемпіонату Кіровоградської області з панкратіону присвячений пам’яті  Максима Бендерова.

Спортсмен нині у складі юнацької збірної клубу GARDA перебуває на тренувальних зборах у місті Долинська Кіровоградської області в дружньому клубі «Легіон».

В рамках тренувального процесу клуб запропонував йому виступити від його імені на Відкритій першості Кіровоградської області. Спортсмен погодився на цю пропозицію й успішно ✔️захистив титул чемпіона серед юнаків.

Дмитро успішно провів два поєдинки у ваговій категорії до 59 кілограмів та здобув першість.

«Суперники були достойні. Я задоволений тим, що реалізував свою бійцівську стратегію під час сутичок. Мені все вдалося», – розповідає Дмитро.

Регіональний чемпіонат, присвячений пам’яті  Максима Бендерова, відбувся 8 травня у Кропивницькому. Захід організовувала Федерація панкратіону України. Подія зібрала 10 команд з Кременчука, Кривого Рогу, Долинської, Олександрії та Кропивницького.

Участь Дмитра Петріщева на змаганнях та тренувальних зборах була можлива за підтримки партнера і спонсора клубу GARDA компанії WEST AUTO HUB.

Також GARDA висловлює подяку тренеру клубу «Легіон» Олександру Коренкову за гостинність і можливість наших спортсменів тренуватися у клубі міста Долинська.

GARDA – вчись перемагати!

0 Комментариев