ЄС заборонив росіянам в’їжджати на власних авто та перевозити заборонену продукцію

news

Громадянам Росії заборонено в’їзд до країн Європейського Союзу на своїх особистих автомобілях, які були зареєстровані в російській федерації. Крім цього, заборонено введено на товари, імпорт яких з росії до країн ЄС був заборонений.

Ця рішуча дія Єврокомісії була в результаті масових санкцій, запроваджених після російського вторгнення в Україну. Єврокомісія пояснила, що в’їзд на автомобілях з російськими номерами розглядався як імпорт, і це було суворо заборонено. Було неважливо, який термін пробув автомобіль з російськими номерами в країні-агресорі, а також які митні процедури були використані.

Не має значення, чи використовується транспортний засіб в приватних або комерційних цілях, якщо він підпадає під митні коди, перераховані в додатку XXI (в тому числі код 8703), походить з росії або експортується з неї. Найчастіше це стосується транспортних засобів, що мають російські номерні знаки та зареєстрованих в росії,

— йдеться в документі.

Крім цього, громадянам Росії було тимчасово заборонено ввозити з собою товари, імпорт яких з Росії до країн ЄС був заборонений. Це означало, що європейські митні служби могли не допустити до в’їзду такі предмети, як ноутбуки, смартфони, косметика, валізи, вироби зі шкіри та хутра, а також напівкоштовні та дорогоцінні камені.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев