Єгипет вимагатиме ПЛР-тести для в’їзду від всіх туристів

news
Єгипет з 1 вересня почне вимагати негативні ПЛР-тести від усіх мандрівників, які прибувають в країну. Про це заявив прем’єр-міністр Єгипту Мостафа Мадбулі, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Ahram Online. Мадбулі сказав, що рішення про необхідність тесту для всіх мандрівників було прийнято через “збільшення числа випадків інфекції в деяких країнах”.

“Ми зацікавлені в забезпеченні здоров’я тих, хто прибуває в країну, і єгипетських громадян, тому ми домовилися, що будь-який мандрівник, який прибуває в країну, повинен пройти тестування”, – сказав він.

Нове рішення було прийнято через кілька днів після того, як Єгипет почав вимагати від деяких мандрівників, за винятком єгиптян, пред’явити негативний результат ПЛР- тесту на коронавірус для в’їзду в деякі райони країни, включаючи Каїр. Єгипет почав поступове відновлення регулярних міжнародних рейсів з 1 липня після закриття свого повітряного простору у березні у зв’язку з пандемією.

Іноземним туристам зараз дозволений в’їзд тільки в три прибережні єгипетські провінції з найнижчими показниками коронавірусної інфекції в країні – Південний Синай, Червоне море і Матрух.

Понад 100 000 туристів відвідали Хургаду і Шарм-ель-Шейх з моменту відновлення в’їзного туризму в Єгипет 1 липня, повідомило у вівторок міністерство старожитностей і туризму. За даними міністерства, туристи приїжджають з Білорусі, України, Швейцарії, Угорщини та Сербії.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев