Єгипет відновлює авіасполучення та скасовує плату за в’їзну візу

news

Уряд Єгипту прийняв рішення про скасування плати за в’їзну візу – про це повідомляє місцеве видання AhramOnline.

Таке рішення є частиною заходів щодо стимулювання популяризації в’їзного туризму, який зазнав суттєвих втрат від наслідків пандемії коронавірусу.
Кабінет Міністрів запровадить безкоштовні візи для всіх іноземних громадян, які прибуватимуть до країни чартерними рейсами до 31 жовтня 2020 року, до закінчення літнього сезону, незалежно від аеропорту прибуття.

Єгипет призупинив міжнародні авіарейсти з березня задля  зменшення поширення коронавірусної інфекції.

Дещо раніше міністерство громадянської авіації надало 50% знижку на посадку і паркування для чартерних літаків в курортних містах країни.

Сьогодня Кабінет міністрів Єгипта оголосив про відновлення польотів і туристичної діяльності з липня в мухафазах, де найменша кількість  вірусних інфекцій.

Туристичні провінції з найменшою кількістю інфекцій – це південний Сінай, Червоне море та Марса-Матру, і з липня вони будуть приймати  рейси та туристів.

Нагадаємо, що вартість туристичної візи до Єгипту коштує $25 та сплачується в аеропортах прибуття, але є виключення: під час прибуття до аеропорту Шарм-ель-Шейха туристи, що не планують залишати Сінайський півострів протягом відпочинку, можуть отримати безкоштовну візу “Sinai only”. Станом на сьогодні єдиною перешкодою аби скористатися ціє нагодою залишається відсутність авіаційного сполучення між Україною та АР Єгипет, на швидке відновлення якого сподіваються представники туристичної галузі обох країн.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев