Ярмарки для Катрусі: шукаємо творців та їхні твори, щоб подолати нефробластому

news

Шукаємо творчі голови та руки! Шукаємо тих, хто вміє шити і творити! Шукаємо те, що можна залучити для ярмарків по збору коштів на лікування Катрусі Ребрини!

Катруся Ребрина, 3-річна лучанка, яка захворіла на зовсім не дитячу, важку хворобу.

Як ми писали раніше, у дівчинки на початку 2020 року виявили нефробластому, новоутвір правої нирки. Батьки звернулися до Волинської обласноїй дитячої клінічної лікарні (ВОДТМО) з скаргами на збільшення розмірів живота, а дізналися страшний діагноз своєї маленької донечки.

У соціальній мережі фесбук небайдужі користувачі поширюють дописи про збір коштів, до якого може долучитися кожен. Навіть одна не випита кружечка кави вами – маленький шанс на порятунок життя для дівчинки. Адже на лікування нефробластоми у  “Республіканськомуо науково-практичному центрі дитячої онкології, гематології та імунології” у Білорусі вартуватиме 60-70 тисяч доларів.

Про допомогу просять кругом. Так, завдяки старанням Julia Rozengart проводиться збір виробів та матеріалів для проведення ярмарків зі збору коштів на лікування. Повідомлення про це розміщено на її сторінці.

Друзі, знайомі, небайдужі! Вимальовується картина як нам гуртом допомогти 3-річній Катрусі хворій на рак нирки!

1) Дякую усім директорам що сьогодні дали дозвіл провести ярмарки!

ПУМ – Кравчук Сергій Миколайович 🙏
Палац Культури – Войнаровський Юрій🙏 Васильович

Дякую що допомагаєте у сконтактуванні з гуртками Луцька для виготовлення валентинок на ярмарку – СоломінаТетяна Іванівна🙏
заступник начальника управління, начальник відділу

2) Місця є🤝. Дати найближчі великих заходів є 📅🕦.

Театр Шевченка до 20 січня
Палац Культури до 25 січня
Палац Культури до 14 лютого

😟😣Немає ще що продавати!
Будь-ласка, долучіться до справи!

✔️Якщо можете скидайте кошти на збір матеріалів 5168 7555 3007 6328 Світлана Сопросюк

✔️ Вмієте творити? Чудово👍Зробіть валентинку 💌💕, відкритку, будь-що і принесіть нам чи подзвоніть – наші активісти заберуть. Мами, няні, бабусі, це чудовий виховний момент навчити дитину співпереживати і чудова можливість провести час разом! Сядьте і зробіть навіть щось маленьке. Повірте, для нас кожна маленька допомога це крок вперед!

📌Рівненська 76 а,Пластмасовий завод 0508032433 Світлана Сопросюк
📌Вул. Кравчука, 15Г 0951356931 Іра Ліщук
📌Магазин Наш Край, вул Дубнівська, 12 ( район Київського Майдану ) 0990569384 Віктор Мізюк
📌Вул. Потебні . ЛВПУ будівництва та архітектури 0954454438 Богдана
📌Володимирська р-н, Розенгарт Юля 0502080996

✔️ Не маєте грошей і хисту до творчості? Не страшно! Долучайтеся до групи де ми організовуємо ярмарку і допоможіть нам чи порадою чи в оргпитаннях чи ідеєю 👆! Ми всі разом можемо допомогти ДИТИНІ ЖИТИ!!!

✔️ НАВІТЬ РЕПОСТ ДЛЯ НАС ЦЕ ДОПОМОГА 🙏

Тож, якщо Ви вмієте шити. малювати, творити, робити прикраси, іграшки, солодощі, чи просто маєте те, що можна продати на ярмарках – приносьте!!! Краплинка до краплинки – і ми творимо добро разом!

Також Юлія пише, планується виготовити подарунки для закоханих. Наприклад, пошити декоративні подушки до Дня Святого Валентина. Для цього потрібні матеріали в першу чергу і активісти, майстрині, небайдужі люди. Тому, будемо вдячні за маленькі подушки, за тканину, за пораду, за участь!

Можливо в когось є якась подушка зайва, яка в вас лежить без толку чи тканина яка завалялася в шафі і чекає свого виходу, чи ви маєте швейну машинку і вмієте шити наволочки, чи ви гарно декоруєте? Ми чекаємо на вашу будь-яку допомогу🙏🙏🙏! Долучайтеся до збору матеріалів, до пошиття, і подальшого продажу таких валентинок. Ми вдячні і просто за ваш клік «поширити»👍👆цей пост! Хай Бог 🙏нам всім поможе у цій справі!

Світлина від Julia Rozengart.
Світлина від Julia Rozengart.
Світлина від Julia Rozengart.
Світлина від Julia Rozengart.
Світлина від Julia Rozengart.

Якщо маєте питання стосовно ярмарок – дзвоніть чи пишіть Юлії, вона відповість на усі питання: (050) 2080996

Адреси консультаційних пунктів вище.

 

Бажаємо Катрусі швидкого одужання!

0 Комментариев