Японія придбає ракети дальньої дії через загрозу КНДР

news

Японія вперше купить ракети дальньої дії, щоб захистити себе від Північної Кореї.

Про це повідомляє “CNN” із посиланням на заяву міністра оборони країни Іцунорі Онодера, повідомляє “Європейська правда”.

“Ми встановимо ракети, що запускаються поза зоною досяжності засобів ППО противника, що будуть здатні захищати нас адекватно, з метою забезпечення безпеки Сил самооборони країни та ефективного захисту нашої нації”, – сказав Онодера журналістам.

В офісі міністра оборони повідомили, що Японія придбає два типи ракет – протикорабельні ракети дальньої дії та ракети класу “повітря-поверхня” з інерціально-супутниковим наведенням, тобто ракети, які запускаються поза зоною ураження ППО.

Окрім того, Японія придбає ударні ракети у норвезької компанії Kongsberg, які будуть розгорнуті на нових, найсучасніших малопомітних винищувачах F-35.

Попри те, що Онодера не згадав про Північну Корею у своїй заяві, однак ядерні та ракетні програми Пхеньяну “діють на нерви” Японії та іншим країнах Східної Азії.

Нагадаємо, 28 листопада Північна Корея провела запуск балістичної ракети “Хвасон-15”, яка піднялася у небо на 4500 кілометрів, та перебувала 53 хвилини в повітрі, перш ніж впасти у води на відстані 210 кілометрів на захід від японської префектури Аоморі.

Північна Корея стверджує, що вона успішно випробувала нову потужну міжконтинентальну балістичну ракету “Хвасон-15”, яку можна оснастити “надвеликою важкою боєголовкою”, що здатна вразити материкову частину США.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев