Янукович керував організацією вбивств на Майдані — Шокін

news

Розслідування у справі колишнього президента України Віктора Януковича практично закінчено, повідомив генеральний прокурор Віктор Шокін. Генпрокурор вірить в можливість притягти колишнього президента до відповідальності. Пише Корреспондент.net.

Він зазначив, що встановлена ​​причетність Януковича до організації вбивств на Майдані.
«Практично справа закінчена. Зрозуміло, що він керував через своїх людей організацією вбивств на Майдані», — заявив Шокін в ефірі телеканалу Інтер в неділю ввечері.
Він також відповів на запитання про можливість залучити Януковича до відповідальності.
«Як тільки війна на сході припиниться — а, я сподіваюся, вона припиниться, — то здоровий глузд і торжество міжнародного закону восторжествує, і ми зможемо отримати Януковича до себе в Україну», — сказав генпркурор.

10 грудня минулого року Янукович заявив, що винними в розстрілі учасників акційпротесту на Майдані в лютому 2014 року є представники нинішньої влади країни.
22 січня в ГПУ повідомили, що стосовно Віктора Януковича та його підлеглих, які підозрюються у скоєнні економічних афер, відкриті сотні кримінальних проваджень, але збір доказів затягується.
Також стало відомо, що з офіційного сайту Інтерполу пропали дані про майже всіх українських чиновників часів Януковича, які перебували в міжнародному розшуку.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев