Яким буде курс долара до кінця року

news

Незабаром курс долара знизиться, проте до кінця року очікується повільне зростання до 31 гривні за долар. Про це у коментарі кореспонденту УНН розповів економічний експерт Олексій ДОРОШЕНКО.

“Я зараз прогнозую, що курс (зростання курсу – ред.) буде припинятися. Оскільки всі очікували від Шевченка (голови НБУ – ред.) кількох речей. Перша – це початок кредитування, а крім того – зміна вектора розвитку. Тобто, з фінансового сектору до сектору реальної економіки. Для цього необхідно було, в тому числі, відпустити курс долара в більш таке, повільне, плавання. Інше питання, що зараз дехто вже починає критикувати, що досить істотно відразу курс підскочив”, – сказав Олексій Дорошенко.

Він зазначив, що підвищення курсу могло б бути більш розтягнутим.
“Але, водночас, зараз я впевнений, що тут якраз кілька факторів зіграли роль, в тому числі й те, що валютники включилися в цю гру і почали трошки розхитувати курс, оскільки вони ж заробляють не на стабільності, а саме на коливанні. Тому в цьому випадку я впевнений, що Національний банк зараз почне трошки тримати курс і він знизиться”, – додав Олексій Дорошенко.
За його словами, зниження курсу долара буде несуттєвим.

0 Комментариев