Які питання вирішив у Києві мер Луцька?

news

2 серпня Луцький міський голова Микола Романюк перебував з робочою поїздкою у місті Києві.

 

 

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

 

Мер Луцька взяв участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості за спожиту електроенергію та природний газ, на якій головував Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

На засіданні розглядалася низка питань, що стосуються енергозабезпечення України в опалювальний період. Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик та міський голова Микола Романюк порушили питання необхідності підключення підприємств теплоенергетики до газу та подачі тепла.

Міський голова зазначив, що ситуація складана – майже вся Україна, там де є борги, відключена від газу, в тому числі і Луцьк.

Микола Романюк розповів, що загальний борг ДКП “Луцьктепло” перед НАК “Нафтогаз України” становить близько 36 мільйонів гривень, серед них – 22,5 мільйони гривень поточна заборгованість населення, 20 мільйонів гривень – борг 2012 року.

За словами міського голови, Геннадій Зубко дав доручення оперативно підготувати відповідний проект документа Кабінету Міністрів України, у якому врахувати питання фіксації і реструктуризації боргів, списання штрафних санкцій, пені, а також підключення до газопостачання тих, хто не має поточних боргів.

“Підприємство “Луцьктепло” заплатило НАК “Нафтогаз України” у цьому році 129 мільйонів гривень за газ з урахуванням пільг та субсидій. Зокрема з початку 2015 року ми спожили газу на 111 мільйонів гривень, тобто проведений розрахунок і частини боргу минулих років. У нас поточної заборгованості підприємства немає, є борг населення, але у цьому напрямку ведеться робота”, – пояснив він.

“Отже, є розуміння і підтримка Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка. Він дав жорсткі вказівки. Будемо надіятися, що ситуація у найближчий час вирішиться”, – зауважив Микола Романюк. – “Зараз ведеться підготовка до опалювального сезону, тривають ремонти мереж, здійснюються профілактичні роботи на котельнях”.

0 Комментариев