Яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела 8 лютого?

news

Талісманом людини, народженої 8 лютого є малахіт. Раніше камінь використовували як джерело міді. Здавна вірили, що малахіт може позбавити від різних хвороб.

Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Іменини – це день пам’яті мученика або святого, ім’я якого носить християнин. Святкувати іменини прийнято в той день шанування святого, який найближче до дати народження. Зі списку церковних святців батьки можуть вибрати ім’я для дитини. Так у неї з’явиться свій ангел-хранитель і небесний захист. Святий покровитель спостерігає за своїми тезками землі і захищає їхню відмінність від бід.

Аркадій: форма давньогрецького імені Аркадіос – “аркадець”, “житель Аркадії”, а також “щасливий”, “блаженний”, від грецького слова “аркадос” – “пастух”.

Гавриїл: від давньоєврейського імені Габріель – “сильна людина Бога”, “Божий воїн”.

Давид: походить від давньоєврейського імені Давид – “улюблений”.

ІванЯн: від давньоєврейського імені Йоханан – “Яхве милостивий”, і від давньоіудейського імені Іоанн – “помилуваний Богом”.

Йосип: утворено від давньоєврейського імені Йосеф – “Яхве віддасть”.

Клим: коротка форма імені Климент, яке походить від римського родового імені Clemens – “гуманний”, “милосердний”, “м’який”.

Петро: від давньогрецького імені Петрос – “камінь”, “твердий”, “надійний”.

Семен: походить від давньоєврейського імені Шимон – “Бог почув”.

ФедірТеодор: сучасні форми грецького імені Теодорос (Феодорос) – “дарований Богом”, “Божий дар”.

Марія: від давньоєврейського імені Мірьям – “бажана”, “гірка”, “безтурботна”.

8 лютого 2022 року в Україні святкують День опери, День пропозиції руки і серця, День нірвани. В православному календарі – день пам’яті святого Феодора Студита. В народі 8 лютого назвали “Федора Поминальника”, адже вірили, що саме цього дня померлі родичі дуже сильно сумують за своєю сім’єю. Щоб душі не блукали землею, потрібно було зранку піти до церкви та поставити свічки за упокій.

0 Комментариев


Залишити коментар

*