Яка погода волинян найближчими днями – прогноз синоптиків

news

Погода в Україні найближчими днями не тішитиме надмірним теплом. Синоптики  прогнозують сильний штормовий вітер, який принесе з собою різке похолодання, грози та дощі.

У понеділок можна очікувати суху і сонячну погоду, можлива невелика хмарність. Істотних опадів не буде.

Нічна температура почне падати, на заході до + 4 +7 градусів, в центрі +6 +8 градусів, на сході до +9 градусів, в південній частині від +8 до + 12 градусів.

Вдень у більшості регіонів очікується від +18 до +21 градуса, на півдні прогріється до + 22 градусів.

У Луцьку вранці повітря прогріється до +11…+15°C, опадів не очікується. Вдень повітря прогріється до +15…+18°C, а ввечері температура повітря опуститься до +11…+18°C. Ясною погодою нас цей день не порадує – хмари закривають небо вже з самого ранку та протримаються до пізнього вечора

Погода в Україні 17 травня

У вівторок більшу частину країни накриє зливами та грозами, можливий навіть град. Сухо буде тільки на сході, півночі та в Херсонській області.

Вночі очікується від + 5 до +8 градусів, у південній частині до + 12 градусів. Вдень від +17 до +19 градусів, на півдні прогріється до +22 + 24 градусів.

Погода в Україні 18 травня

У середу дощами охопить всю територію країни, грози та зливи підуть в центральні та східні області. Сухо буде вдень тільки в Одесі.

Нічна температура впаде місцями до + 4 +7 градусів, на сході +6 +8 градусів, у південній частині до + 13 градусів.

Вдень температура впаде у всіх областях, очікується від +12 до +15 градусів, тільки на півдні буде тепліше, від +15 до + 19 градусів.

0 Комментариев