Як зустрічали визволених з полону військових у Володимирі-Волинському. ФОТО

news
Вчора вночі, 10 вересня, до Володимира-Волинського повернулися звільнені з полону сепаратистів військовослужбовці – підполковник Сергія Фураєв та солдат Артема Комісарчук. Нагадаємо, вони пребували у полоні бойовиків протягом року та 12-ти днів. 

Про це повідомляє БУГ.

 

Зустрічати Героїв вийшла значна кількість жителів міста. Зустріч відбулася близько 22:30, на головній площі Володимира. Приїхав автомобіль із військовослужбовцями і містяни міцними обіймами, квітами та вигуками “Герої” і “Слава Україні! – Героям Слава!”зустріли героїв міста.

Мер Володимира-Волинського Перто Сагаюк привітав визволених військовослужбовців: “Ну ось настала хвилююча хвилина зустрічі наших Героїв Сергія і Артема, яких ми чекали цілий рік. Ми раді вітати вас вдома, у нас у Володимирі! Ми раді за вас! Ми гордимося вами! Бо ви є Герої нашого міста, військової частини нашої славної Волині. Ми вас вітаємо!”

Сергій Фураєв та Артем Комісарчук подякували за те, що в них вірили, за них хвилювалися та за теплу зустріч. Окрему подяку висловили Наталі Боярин, волонтерці, котра допомагала звільнити хлопців з полону.

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев