Як зробити килим своїми руками

news

Щоб створити пухнастий і теплий килимок, можна використати залишки ниток і сітчасту тканину. Сітку легко знайти в будь-якому будівельному супермаркеті за невисоку ціну. Нитки можна використовувати будь-які, що є під рукою — шерсть, акрил, віскоза або штучні матеріали. Можна навіть розпустити старі шарфи або светри.

З ниток потрібно зробити помпони. Є кілька способів. У школі нас навчали робити помпони за допомогою двох картонних кілець: обмотуємо їх нитками, зв’язуємо посередині, затягуємо та розрізаємо ножицями.

Замінити картонні кільця можна втулками від туалетного паперу — помпони будуть такими ж пухнастими. Головне, щоб усі помпони були однакового розміру.

З помпонів можна скласти певний малюнок або розмістити їх по поверхні килима в хаотичному порядку, створюючи веселий і яскравий вигляд.

Потім візьміть будівельну сітку і виріжте потрібний розмір для вашого килимка. Це не обов’язково має бути квадрат чи прямокутник. Килимок може мати круглу, овальну, серцеподібну форму або навіть форму тварини.

Замість сітки можна використати щільну тканину, наприклад, ту, що використовується для оббивки меблів. Прикріпіть усі помпони до цієї поверхні. Їх можна пришити нитками, використовувати гачок або навіть приклеїти суперклеєм.

Якщо вирішите використовувати суперклей, будьте обережні, щоб випадково не приклеїти килимок до підлоги. Розміщуйте помпони близько один до одного, щоб уникнути щілин і зробити килимок щільним.

Дивиться ще відео, як зробити килимок зі старих футболок:

Джерело: https://www.rbc.ua/

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев