Як знайти адреси та контакти МСЕК в Волинській області?

news

МОЗ відповідає на одне із найпоширеніших запитань «гарячої лінії»: Як знайти адреси та контакти МСЕК в кожній області?  

МОЗ нагадує, що на період дії воєнного стану процедура проведення медико-соціальної експертизи спрощена. Зокрема, медико-соціальна експертна комісія (далі – МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності. Тобто людина може пройти медико-соціальну експертизу незалежно від місця реєстрації, а за місцем фактичного перебування особи. Крім того, якщо пацієнт не має змоги особисто прийти на огляд МСЕК, рішення приймається заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

Читайте також: Водойми Волині атакує кишкова паличка: де небезпечно купатися? 

Важливо, що для людей, термін переогляду інвалідності яких припав на цей період, і які не можуть пройти обстеження й оформити направлення на МСЕК, строк повторного огляду вважається продовженим на весь час дії воєнного стану та впродовж пів року після його припинення/скасування.

Як знайти адреси та контакти МСЕК?  — одне із найпоширеніших запитань, яке ставлять українці, звертаючись на «гарячу лінію» Міністерства охорони здоров’я.

Національний контакт-центр МОЗ – 0 800 60 20 19 – надає безоплатні консультації. Українці можуть отримати відповідь на будь-яке питання зі сфери охорони здоров’я, зокрема, і як продовжити термін дії інвалідності.

Також, якщо під час проходження медико-соціальної експертної комісії порушують ваші права, зокрема у вас вимагають гроші за проходження МСЕК, звертайтеся на «гарячу лінію» 0 800 60 2019 (щоденно з 8:00 до 20:00). Власне, на «гарячій лінії» МОЗ є інформація стосовно контактів і місця розташування усіх медико-соціальних експертних комісій в Україні. 

Із дійсними контактами МСЕК можна ознайомитися за посиланням https://moz.gov.ua/uploads/9/48653-kontakti_msek.pdf

Адреси МСЕК у Волинській області

Нагадаємо, як діє спрощена процедура оформлення інвалідності для військовослужбовців.

Читайте також: Луцьк та проблема стічних вод у суміжних громадах: ситуація загострюється – який вихід?

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев