Як збірна України готується до Євро-2016?

news

 Головний тренер збірної України Михайло Фоменко розповів про підготовку до Євро-2016. Пише korrespondent.net.

“У березні у нас заплановано дві товариські гри. Це будуть ігри зі збірними Кіпру та Уельсу в кінці березня. Також ми зверталися до Прем’єр-ліги, щоб почати підготовку вже з 19-го травня.

Підготовка розділена на два збори. Один збір, відновно-підготовчий, запланований в Туреччині. А другий збір, який вже буде безпосередньо перед початком фінальної частини чемпіонату Європи, планується провести десь ближче до Марселя, можливо, в Італії чи Швейцарії.

Вже безпосередньо на Євро збірна буде дислокуватися в передмісті Марселя, в містечку Екс-ан-Прованс… Ми базу не дивилися. Але ті люди, які їздили дивитися, кажуть, що жодних проблем немає, і там є всі необхідні умови для підготовки. Розглядалися й інші варіанти в різних регіонах Франції. Вибирали з доступних варіантів, адже багато команд відразу після виходу у фінальну частину вже зайняли левову частку місць для дислокації, в цьому вони мали перевагу. А ми грали ще й матчі плей-оф, тому вибирали з того, що залишалося.

Ми зобов’язані бути гідними, якщо потрапили у фінальну частину. А що стосується наших суперників, то які можуть бути там питання. Збірна Німеччини – чемпіони світу. Збірна Польщі обігравала ту ж Німеччину. Збірна Північної Ірландії з якого місця пройшла у фінальну частину? З першого. Футболісти цих збірних грають в топ-чемпіонатах. З нашого боку не може бути недооцінки. Ми всіх поважаємо, але у нас теж є свої завдання і хлопці, насамперед, мають можливість піднятися на вищий рівень”, – розповів Фоменко.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев