Як зберегти фігуру, не відмовляючись від улюблених смаколиків

news

Перед Новим роком загострюється бажання мати ідеальні форми. Краса та здоров’я тіла залежать від збалансованого, корисного харчування, а ми часто нехтуємо користю, споживаючи шкідливі калорії. Низьковуглеводна дієта – ефективний спосіб впорядкувати свій раціон і скинути зайві кілограми. Однак, тренувати  організм потрібно з розумом . Сheat meal(чітміл) – хитрий прийом, який задовольнить вашу слабкість. Професійний спортсмен, бодібілдер  Дмитро СИДОРЧУК розповідає як худнути завдяки продуманому  харчуванню. Він наголошує, що порушувати дієту потрібно планово, лише в такому випадку ви матимете результат і втамуєте жагу до забороненого.

Отож, що ми отримаємо завдяки чітмілу – пришвидшення функціонування щитовидної залози – підсилиння термогенезу та обміну речовин; розвантаження  кишково-шлунокового тракту; психологічний відпочинок, адже ми зможемо з’їсти все, про що мріяли і залишатись впевненим в тому, що це не зіпсує досягнутий результат.

Слід все ж пам’ятати, що чітміл – заплановане «шахрайство» і  працює лише  при низьковуглеводній дієті. Наше тіло може зберігати енергію у двох формах – у вигляді глікогену і жирових запасах. Організм ніколи не спалюватиме жирові клітини, поки матиме доступніший вид палива – глікоген. Наше завдання – виснажити ці запаси для того, щоб вивільнити жировий резерв у кров і використовувати його як енергоресурс. Тільки коли запаси глікогену вичерпані, всі спожиті додаткові калорії під час чітмілу підуть на збільшення резервів глікогену в нашому тілі. Отож, для того щоб заслужити чітміл, необхідно мінімум 2-3 тижнів тримати організм в раціональному дефіциті калорій при мінімальному споживання вуглеводів. При недостатньому виснаженні запасів глікогену ми ризикуємо тим, що всі додатково спожиті вуглеводи повернуться у вигляді жирових відкладень.

ОБРАЛИ «МІС ВОЛИНІ 2017»: ПЕРЕМОЖНИЦЯ ХОЧЕ ЗАЙМАТИСЯ У МАЙБУТНЬОМУ БЛАГОДІЙНІСТЮ ТА ПОБУВАТИ У МІЛАНІ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Щоб виснажити запаси глікогену потрібно поступово скорочувати добове споживання вуглеводів до 50-100г та збільшувати рівень фізичної активності. Будьте готові до того,  що за перші 10 днів результату може бути абсолютно не видно. Організм триматиметься з усіх сил, щоб використовувати глікоген як паливо і не витрачати дорогоцінні жирові запаси. Після 15-го дня приходить розуміння того, що запаси глікогену не ростуть і організм автоматично перемикається в інший режим. В цей період(2-3 тижні) потрібно виграти двобій зі своїми слабкостями і не допустити «зриву» та перевищення надмірного споживання вуглеводів. Опісля наше тіло змінюватиметься з кожним днем. Саме тоді і тільки тоді доречним буде чітміл. Ви можете обрати певний день тижня для чітмілу, або приурочити його якійсь даті, наприклад, Новому року.

ВОЛИНЯНИ РОБИЛИ ЗАРЯДКУ З ТРЕНЕРОМ НАСТІ КАМЕНСЬКИХ. ВІДЕО

Тож не гайте часу і завітайте у тренажерний зал «ENERGYM» вже сьогодні. Завдяки  кваліфікованим спеціалістам Ви зможете досягти бажаного результату і вразити оточення ідеальнми формами. Тут знають як налаштувати вас на зміни, будьте певні ваше здоров’я і краса у надійних руках.

Автор статті: Олійник Олеся

0 Комментариев