Як завжди виглядати молодо: чистка обличчя після 35 років

news

В молодості жіноча шкіра практично завжди виглядає гладкою і сяючою, навіть у тих випадках, коли господиня особливо не вдається до різних процедур по догляду за нею. Проте з віком обмін речовин в організмі поступово сповільнюється, зовнішній вигляд шкіри погіршується, вона стає сухішою і в найбільш проблемних місцях покривається зморшками. Саме після 35 років жінки починають в жаху хапатися за голову і бігти до косметолога за допомогою. Найчастіше така допомога обходиться не в одну копієчку, але краса, як нам усім відомо, вимагає жертв, а у випадку з несвоєчасно наданих відходом – саме грошових.

Чистка обличчя після 35 років

Можна заощадити на дорогих засобах і процедурах, але при цьому навіть після 35 виглядати молодо і свіжо? Мабуть, що ні. Але ось на необхідність регулярності салонних процедур можна вплинути. Головне любити і не забувати про себе, регулярно виконувати комплекс заходів по догляду за обличчям, у тому числі робити чистку особи після 35 років. Тисячами жінок доведено, що навіть домашні і народні засоби по догляду за шкірою можуть бути не менш ефективними, ніж фабричні. Правильне їх використання цілком здатне відстрочити час появи першої ознаки старіння – маленьких, але вже помітних зморшок.

Після 35 років чистка обличчя повинна здійснюватися за допомогою препаратів, що включають поживні речовини. Для щоденного чищення підійде мицелярная вода, тонік або молочко, в основі яких немає спирту. Обмінні процеси в шкірі і приплив крові можна стимулювати масажними комплексами. Наприклад, відмінною альтернативою ранкового вмивання стане протирання шкіри обличчя шматочком льоду. Однак потрібно пам’ятати про обережність, для початку краще все ж вмитися прохолодною водою, і тільки після цього приступати до процедури. Так як розпалена після сну шкіра може відреагувати на дотик льоду почервонінням, також є ризик застудити знаходяться близько до поверхні шкіри нерви і заробити не дуже приємні наслідки.

Серед обов’язкових заходів по догляду за обличчям після 35 є, звичайно ж, щоденні процедури по демакияжу. Якщо до 35 років ви досі не привчив себе до того, щоб кожен вечір змивати залишки макіяжу, то зараз саме час прищепити собі цю звичку. Після вмивання не забувайте змастити шкіру хорошим, жирним живильним кремом.

Не ігноруйте також користь масок для обличчя. Наприклад, для нормальної шкіри підійдуть універсальні маски на основі глини та інших природних компонентів. Намагайтеся використовувати маски не рідше одного разу на тиждень.

Якщо ви категорично налаштовані виключно на домашній догляд за шкірою, то привчіть себе до проведення механічної чистки шкіри обличчя після 35 років щодня. Однак потрібно зазначити, що салонні процедури віднімуть у вас менше часу і гарантують більш довгограючий ефект. Те, який вихід ви надаєте шкірі будинку, лише вкаже на те, наскільки частіше або рідше відвідувати салон для продовження молодості.

Серед салонних процедур чищення шкіри можна виділити ту ж механічну, ультразвукову і вакуумну. Але існують і інші методи впливу на старіючу шкіру, які сьогодні нам охоче демонструє сучасна косметологія.

Наприклад, процедура глибокого пілінгу може стати хорошим варіантом чищення особи після 35 років. Процедура заснована на зняття застарілого епідермісу. У салоні – не тільки мертвих, а й живих частинок, в результаті чого вони починають активно оновлюватися, завдяки чому жінка набуває більш молодий і квітучий вигляд. Домогтися такого ефекту будинку майже неможливо, але щось схоже обіцяють деякі рецепти масок для обличчя.

Підтягнути шкіру і позбавитися від видимих зморшок, провислою шкіри і шрамів можна за допомогою лазерної шліфовки. А ось ін’єкції філлеров допоможуть поліпшити овал обличчя і надати шкірі більшу гладкість.

Часто зовнішнього застосування косметичних засобів може бути недостатньо, і тоді на допомогу може прийти салонна процедура – мизотерапия. Вона являє собою ін’єкційний комплекс, разом з уколами в більш глибокі шари шкіри проникають вітаміни, поживні речовини та необхідні для красивого і здорового вигляду шкіри елементи.

Не варто також забувати про м’язах особи, привести їх в тонус допоможе масаж салонний, підтягуючий ефект надасть ліфтинг, а RF-терапія додасть обличчю більш різкі контури і чіткіше окреслить риси.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев