Як вибрати ідеальну прикрасу в каталозі?

news

Сучасні коштовності заворожують не тільки своїм зовнішнім виглядом, а й різномаїттям моделей. Для виготовлення красивих дорогоцінних аксесуарів використовують різні метали, але як правило застосовується золото та срібло. Розкішні прикраси можна придбати в онлайн магазинах то в стаціонарних торгових точках. Для зручності вибору створюється каталог ювелірних виробів, завдяки якому можна швидко вибрати необхідну річ.

коштовності

Стилісти Злато рекомендують при виборі прикрас бути уважним та не піддаватись враженням. Великий асортимент прикрас здатний заворожити своїм магнетизмом, однак слід вибрати той елемент дорогоцінного гардеробу, який краще за все доповнить створений образ.

Критерії вибору

Перш ніж почати пошук розкішних ювелірних прикрас варто прислухатись до професійних рекомендацій стилістів. Майстри ювелірного мистецтва радять:

  • Влаштувати «ревізію» скриньки, де зберігаються прикраси. Можливо перегляд підкаже, який предмет необхідно придбати в першу чергу. Наприклад, якщо в скриньці багато каблучок, то можливо пора знайти браслет для створення чарівних ансамблів. Чи «без діла» лежить ланцюжок, який «чекає» свою підвіску.
  • Визначити, яку прикрасу необхідно придбати – для щоденного носіння чи в якості елемента вечірнього гардероба. Дуже часто під впливом розкоші дама купує золоті, срібні, платинові вироби, які підходять тільки для вечірнього виходу. В такому випадку при розгляді виробів із каталогу варто звернути увагу на більш прості моделі.
  • Створити із прикрас, які знаходяться в скриньці, ансамбля. Роздивитись, настільки універсальні прикраси та чи існує можливість їх поєднувати. Маленький секрет стилістів: прикраси, виконані в мінімалістичному дизайні, підходять майже під будь-який образ.

При виборі прикрас варто враховувати кольоротип шкіри. Стилісти Злато рекомендують уділяти гармонії великої уваги. Так для зеленооких красунь краще за все вибрати смарагд, а блакитнооким – топаз або сапфір. Універсальним камінням вважаються фіаніт та діамант, які заворожують своїм сяйвом.

купити коштовності

Каталог ювелірних прикрас містить повний перелік пропозицій магазину. Всі вироби розділені на категорії – сережки, каблучки, ланцюжки, підвіски, браслети. Зробити свій вибір можна в залежності і від виду благородного металу, кольору сплаву, пробі та технології обробки. Як правило, в каталозі ювелірних прикрас можливо знайти предмет, який допоможе створити гармонію в образі та пізнати радість в душі.

0 Комментариев