Як врятувати шлюб, у якому більше немає інтиму: 6 кроків до повернення кохання

news

Шлюб – складне, багатогранне партнерство, в рамках якого іноді доводиться зіткнутися з різними викликами, включаючи проблеми сексуального життя. Відсутність інтимних відносин призводить до накопичення взаємного невдоволення, викликає непорозуміння, розчарування, що поступово веде до краху відносин. Як врятувати шлюб і повернути кохання, а головне сексуальну близькість?

Згадати про себе

Відсутність інтиму часто пов’язана з тим, що партнери забувають про свої власні потреби та бажання. Побут забирає багато часу, а після виконання домашніх справ зовсім не залишається часу на щось інше. Адже відпочинок не повинен бути просто зміною діяльності, треба навчитися розслаблятися. У цьому допоможе:

 • масаж;
 • тепла ванна;
 • читання цікавої книги;
 • фізична активність, включаючи піші прогулянки чи пробіжки, або відвідування спортзалу;
 • проведення часу з друзями.

Приємні процедури, як і нові враження, позитивно впливають на емоційний стан, що позитивно вплине на стосунки в парі.

Обговорити сексуальні проблеми вголос

Спілкування – ключовий елемент відновлення відносин, зокрема інтимних. Важливо чесно говорити про дискомфорт, що виникає в процесі статевого акту, неприємні відчуття або неприпустимі пестощі. Важливо чітко встановити бар’єри, а головне бути відкритими та чесними один перед одним. Корисно відверто розповісти і про потаємні бажання, що дозволить урізноманітнити близькість та отримати максимум задоволення.

Проводити більше часу разом

Щоб урятувати шлюб важливо навчитися комфортно взаємодіяти, без сварок, докорів та скандалів. Залежно від інтенсивності життя, тривалості робочого дня або кількості повсякденних завдань, потрібно визначити вільні години, які буде присвячено виключно один одному. Корисно завести традиції спільного проведення часу:

 • вечірні прогулянки;
 • суботні або недільні ранкові побачення у кав’ярні;
 • романтичні вечері;
 • походи в кіно, театр чи на концерт;
 • спільне хобі;
 • парні заняття спортом (теніс, сквош, басейн).

Це вимагатиме певних зусиль, пов’язаних із необхідністю оптимізувати виконання повсякденних завдань, щоб звільнити кілька вільних годин для партнера. Але вже за кілька місяців можна побачити значне поліпшення якості відносин.

Зізнаватися в коханні

Сексуальні стосунки можуть зіпсуватися через невдоволення одного із партнерів своїм тілом. Зміна ваги та обсягу негативно відбиваються на сприйнятті себе, що веде до стрімкого зниження лібідо – і секс перестає приносити задоволення.

Тому так важливо не соромитися щиро говорити про свої почуття, хвалити кохану людину, захоплюватися нею та говорити компліменти – це допоможе врятувати стосунки. Слова можуть мати сильний вплив на емоційну близькість, тому освідчуватися в коханні потрібно щодня, використовуючи будь-які доступні способи: від приготування смачних страв до милих подарунків, відвертих розмов або інтимних повідомлень.

Змінити обстановку

Рутина та повсякденне життя здатні затьмарити навіть ідеальні стосунки. Періодично корисно вирватися зі звичного кола справ та обов’язків, подарувавши собі та партнеру:

 • коротку відпустку;
 • спільний вікенд;
 • романтичну подорож.

Нові емоції, враження, пережитий приємний досвід – все це величезне поле для обговорень, тому не доведеться шукати актуальні теми для спільного проведення часу. Таке «перезавантаження» хоча б раз на кілька місяців, добре освіжає шлюб і дозволяє зовсім по-новому поглянути на партнера.

Експериментувати у ліжку

Дослідження нових інтимних можливостей може надати стосункам гостроти. Варто розпочати з відкритої розмови та обговорення таємних фантазій, поступово переходячи до реалізації потаємних бажань. І зробити це можна різними способами:

 • Використовувати товари для дорослих. У секс-шопі можна замовити всілякі олії для масажу, лубриканти з різними смаками та ароматами, а також сучасні секс-іграшки зі всілякими додатковими функціями та корисними опціями. Варто враховувати переваги обох партнерів і активно пробувати нове, наприклад вібротрусики, управління котрими можна довірити партенру, або смарт вібратори для пар. Важливо знайти те, що дійсно приносить задоволення.
 • Розглянути придбання аксесуарів та костюмів. Гарна еротична білизна, а також оригінальні перетворення дозволяють приміряти нові образи, які допоможуть здивувати партнера. А головне, це чудовий спосіб почуватися впевненіше, приховавши недоліки фігури.
 • Приємні обмеження. Зв’язування рук або ніг, пов’язка на очі і навіть кляп – це прості, але дуже дієві способи посилити градус задоволення.

Як врятувати стосунки? Прикладати спільні зусилля для повернення колишніх почуттів, чесно говорити про наявні проблеми, проводити разом час і не забувати про романтику, увагу та освідчення в коханні.

0 Комментариев