Як волинянам зважитися на першу подорож

news

Подорожі важливі. Вони розширюють кругозір, надихають, надають захопливий досвід та лікують душевні рани. Неможливо повернутися з подорожі тією ж самою людиною, яка в неї від’їжджала. Кожне нове місце хоч трохи, але змінює наші уявлення про світ, людей, природу речей.

Час від часу кожен із нас відчуває нагальну потребу змінити середовище. Але потім умовляємо себе, що на подорож немає ані часу, ані коштів, і знов відкладаємо все на «будь-коли ніколи». Між тим, можна почати з малого.

1. Оберіть інший шлях до роботи.

Це може звучати дивно, але зміна повсякденних ритуалів стимулює мозок. Він перестає працювати «на автоматі», вишукує нові шляхи розв’язання проблем. Це гарно впливає на самопочуття та дає змогу вирватися з кола буденності.

2. Відвідайте місцеві пам’ятки.

Не варто вважати, що уваги варті лише далекі міста та екзотичні країни, а подорожувати можна буде лише тоді, коли ви зберете необхідну суму грошей. Дізнайтеся, які цікаві об’єкти є поблизу вашого населенного пункту. Впевнені, ви будете вражені!

3. Купіть пакетний тур, а на місці робіть усе самі.

Якщо ви тільки розпочинаєте кар’єру мандрівника, вам може бути страшно подорожувати за кордоном самостійно. Тому варто підстрахуватися, купивши тур, в якому вас гарантовано довезуть до місця та назад, нададуть житло, харчування та підтримку на випадок непередбачуваних ситуацій. А далі все буде у ваших руках. Відвідуйте історичні місця, спілкуйтеся з місцевими жителями та проводьте час у власному темпі.

На перший раз поставте собі просту мету – наприклад, уїк-енд у Будапешті або тиждень у Тбілісі. Поступово ви зможете планувати більш складні та навіть екзотичні маршрути для самостійних подорожей.

Подорож слід продумати детально, особливо якщо вирушаєте наодинці. Витративши кілька днів на планування, ви убезпечите себе від багатьох проблем під час мандрівки. Отже, крім того, як добиратися та де жити, слід подумати:

· де і чим харчуватися;

· який одяг брати;

· як узяти все необхідне і при цьому не обтяжувати себе речами.

 

Автор статті: Мартинюк Марія

0 Комментариев