Як відзначили День студента луцькі “політехніки”. ФОТО

news

Студенти Луцького НТУ розповіли, як відзначили довгоочікуване “професійне” свято – Міжнародний день студента.

“Розпочався цей день із молебеню у Свято-Троїцькому соборі. Це важливо для кожного з нас, адже, незважаючи на складну ситуацію у країні, нам усім разом, саме сьогодні було необхідно відвідати службу Божу і згадати тих студентів, які не змогли дожити до цього дня”, – діляться студенти.

Опісля студенти «політехніки» влаштували флешмоб і утворили на майданчику навпроти корпусу Луцького НТУ слово «СТУДЕНТ». Після чого на гостей закладу чекала безпрограшна лотерея, у якій всього лише за 5 гривень можна було отримати від шампанського аж до «зарахів» з різних предметів.

“Родзинкою” святкування у Луцькому НТУ став «Студентський Екшн», у ході якого технарі продемонстрували свої музичні, танцювальні та гумористичні таланти. До привітань долучився і проректорський склад, а також викладачі своїм виступом показали, як вони «розважались» у свій час.

Цього дня закінчились перегляди відеороликів конкурсу «З життя студентського» та були нагороджені переможці, що продемонстрували таланти режисури, створення сценаріїв та оригінальність подачі матеріалу.

Завершальним заходом Міжнародного дня студента у Луцькому НТУ став «Квартирник», на якому будь-хто із присутніх міг заспівати під акорди акустичної гітари. Відбувся прем’єрний показ першого випуску проекту LNTUTV та показ кінофільму «Вбивство в Оксфорді».

“І навіть дощова погода не змогла зіпсувати настрій студентам у цей святковий день, і усвідомлення того, що завтра доведеться прокинутись на першу пару і можливо навіть схопити «пару», бо ж ніхто вже сьогодні не готується до занять  і не буде готуватись, ніщо з цих реальних і ймовірних неприємностей не може бути на заваді молодості, бо саме вона заставляє нашу величезну планету рухатись”, – кажуть студенти.

0 Комментариев